Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary i poruszyła problem, który zna prawie każda mama!

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Anna Lewandowska chętnie publikuje zdjęcia swojej 2-letniej córeczki Klary, mimo że nigdy nie pokazuje jej twarzy. Dziewczynka jest jednak obecna na wielu fotografiach swojej mamy ukazujących ją w różnych sytuacjach. Jak każda matka, tak i Anna Lewandowska uwielbia pokazywać codzienność swojej pociechy i fascynuje się wieloma wydarzeniami z jej życia. Chętnie chwali się tym, jak Klara ćwiczy czy jak jest ubrana. Tym razem trenerka pokazała nowe zdjęcie Klarci, na którym widać jej bujną czuprynę i przy okazji poruszyła problem, który z pewnością zna niejedna mama!

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary

Na nowym zdjęciu opublikowanym przez Annę Lewandowską widać, jak Klara wspina się na półkę z produktami swojej mamy. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim bujna czupryna 2-latki. Widać, że dziewczynka ma już bardzo długie i gęste włosy. Anna Lewandowska zdecydowała się poruszyć temat czesania włosów u takich małych dziewczynek.

Klara Lewandowska nieuczesana
Instagram

Czy Wasze córeczki też nie lubią się czesać? - napisała trenerka.

Z pewnością niejedna mama też zna ten problem. Warto jednak zauważyć, że z Klarcią nie jest jeszcze "tak źle". Dziewczynka często daje się namówić na urocze kucyki lub warkoczyki, które Anna Lewandowska chętnie pokazuje na Instagramie. A wy znacie problemy poruszony przez trenerkę?

Klara Lewandowska czasem nosi słodkie warkoczyki

Klara Lewandowska czyta książeczkę
Instagram

Anna Lewandowska robi swojej córeczce różne fryzury

Robert Lewandowski, Klara Lewandowska tulą się do siebie
Instagram

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09