Anna Lewandowska nie ukrywa, że zadomowiła się już w Hiszpanii, a jej córki doskonale odnalazły się w nowej rzeczywistości. Klara niemal codziennie pływa w basenie lub morzu i korzysta ze słonecznej pogody, spacerując ze swoją mamą i młodszą siostrą brzegiem morza. Anna Lewandowska pochwaliła się właśnie nowymi zdjęciami, a jedno z nich wywołało spekulacje na temat kolejnej ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego wymownie odpowiedziała!

Reklama

Anna Lewandowska pokazała naturalne zdjęcie, a fanka pisze o ciąży...

Anna Lewandowska już od wielu miesięcy mieszka razem z córkami w Hiszpanii. Początkowo rodzina spędzała czas na Majorce, ale ostatnio trenerka odwiedziła Barcelonę. Początkowo to tam, według zagranicznych mediów, para miała docelowo zamieszkać, jednak ostatecznie Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na zakup domu w małej miejscowości.

Tymczasem teraz Anna Lewandowska relaksuje się na jednej z hiszpańskich plaż razem z córkami oraz Bellą i zwraca uwagę naturalnym zdjęciem, do którego pozuje bez makijażu. Wyjątkowy look Anny Lewandowskiej i jej rozmarzone spojrzenie wywołał spekulacje na temat trzeciej ciąży:

- Chyba znowu jesteś Ania w ciąży co ? - zapytał wprost jeden z internautów

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała swoje "porządne śniadanie". Fani: "z głodu bym padła"

Zobacz także

Anna Lewandowska zdecydowała się odpowiedzieć na ten zaskakujący komentarz i dodała wymowne emotikony, które świadczą o tym, że to pytanie naprawdę ją rozbawiło:

????????????????

Instagram / annalewandowskahpba
Reklama

Wygląda na to, że Anna Lewandowska obecnie skupia się na wychowaniu dwóch córek. Jak wiadomo parę czeka teraz prawdziwa rewolucja związana z przeprowadzką na stałe z Niemiec do Hiszpanii i to właśnie ten temat całkowicie ich pochłania.

Instagram
Instagram @annalewandowskahpba
Instagram @annalewandowskahpba
Instagram @annalewandowskahpba
Reklama
Reklama
Reklama