Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Instagramie
Instagram

8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet! Miliony kobiet w Polsce przez cały dzień otrzymywały od mężczyzn życzenia, kwiaty oraz upominki. Jedną z nich była Anna Lewandowska, która pochwaliła się prezentem od Roberta Lewandowskiego. Co dostała znana trenerka?

Anna Lewandowska pokazała prezent od Roberta

Anna Lewandowska na InstaStory pokazała zdjęcie pięknego bukietu czerwonych róż, który sprezentował jej Robert. Na Instagram wrzuciła też zdjęcie z Klarą i złożyła życzenia innym kobietom!

Anna Lewandowska z córką Klarą
Instagram

Robert nie tylko wręczył prezent swojej żonie, ale też za pośrednictwem Instagrama złożył wszystkim kobietom życzenia i dodał urocze zdjęcie z dwiema najważniejszymi dla niego kobietami - żoną Anią i córką Klarą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Girls❤️ Happy Women's Day to all the lovely women!🌷#womensday

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Lewandowskich czeka rozłąka

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski przyzwyczajeni są do tego, że często muszą się rozstawać. Robert często jeździ na obozy przygotowawcze do nowego sezonu wraz ze swoim klubem Bayern Monachium czy na zgrupowania polskiej reprezentacji. Do tego Robert na co dzień trenuje w Niemczech, a Ania w Polsce prowadzi swoją firmę, dlatego często musi przyjeżdżać do Warszawy w interesach. Choć są do tego przyzwyczajeni, Ania i Robert za każdym razem źle znoszą rozstanie, a zwłaszcza od kiedy zostali rodzicami. Wkrótce Anię czeka kolejne rozstanie z Klarą, bowiem trenerka w połowie marca poleci do Abu Zabi, gdzie odbędą się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Ania jest ambasadorką Olimpiad Specjalnych, dlatego nie może jej zabraknąć na tym wydarzeniu. Całe szczęście będzie tam tylko kilka dni, więc jej rozłąka z mężem i córką nie będzie długa.

Anna Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska
Instagram

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała najbardziej urocze zdjęcie Roberta z Klarą! "Mam łzy w oczach"