Anna Lewandowska w białej koszuli
East News

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek podczas treningu!

Anna Lewandowska w białej koszuli
East News

Anna Lewandowska choć jest w drugiej ciąży, nie rezygnuje z treningów! Na Instagramie gwiazdy pojawiła się nowa fotka prosto z siłowni. Czy widać już ciążowe krągłości? Żona Roberta Lewandowskiego jest już w czwartym miesiącu ciąży. 

Anna Lewandowska nie rezygnuje z treningów w ciąży!

Temat treningów w ciąży jest Ani bardzo bliski. Trenerka dostaje mnóstwo zapytań, jak przyszłe mamy powinny ćwiczyć w tym wyjątkowym stanie. Gwiazda radzi, żeby przede wszystkim skontaktować się z lekarzem, który stwierdzi, czy nie ma przeciwwskazań do aktywności sportowej:

Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmie przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR [...]  - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Przy okazji można dostrzec pierwsze ciążowe krągłości u gwiazdy, choć jej brzuszek jest na razie niewielki! To jednak dopiero czwarty miesiąc, a więc na pewno nie raz zobaczymy Anię podczas treningu!

Przypomnijmy - Ania i Robert ogłosili drugą ciążę kilka dni temu, kiedy podczas jednego z meczów piłkarz wykonał tzw. "cieszynkę".  Chwilę później Lewandowska potwierdziła radosne nowiny. Niedawno zaś podziękowała za wszelkie wsparcie i gratulacje:

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam❤

Gwiazda nie zwalnia tempa i nie rezygnuje z pracy. Już wkrótce premierę będzie mieć jej książka z przepisami i poradami żywieniowymi dla dzieci! Czekacie?

Tak Ania Lewandowska ćwiczy w ciąży! Dostrzegacie brzuszek?

Anna Lewandowska pokazała brzuch podczas treningu

Ania ma już córkę Klarę. Niedługo będzie miała młodsze rodzeństwo!

Ania Lewandowska pokazała twarz córki

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36