Anna Lewandowska w białej koszuli
East News

Anna Lewandowska pokazała się w bikini. Widać ciążowy brzuszek?

Anna Lewandowska w białej koszuli
East News

Anna Lewandowska spodziewa się dziecka! O tym, że Klara już niebawem będzie mieć rodzeństwo, dowiedzieliśmy się już na początku listopada podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus. Dokładna data porodu trenerki nie jest jeszcze znana, ale szacuje się ją na pierwszą połowę przyszłego roku. Anna i Robert Lewandowscy są już rodzicami 2,5-letniej Klary, a fakt, iż zostaną nimi po raz drugi był również dla nich wielką niespodzianką.

Zobacz także: Bardzo szczere wyznanie Anny Lewandowskiej o drugiej ciąży: „To na pewno nie był Plan by Ann!”

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek

Informacja o kolejnej ciąży Ani Lewandowskiej cieszy się dużym zainteresowaniem wsród fanów trenerki. Przyszła mama idealnie łączy swoją aktualną sytuację życiową z tym, że jest inspiracją dla wielu Polek i nie zamierza rezygnować ze swojego życia zawodowego. Bazując na swoim doświadczeniu z pierwszą ciążą oraz aktualnym stanie, publikuje porady i zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że podczas drugiej ciąży Ania jest bardziej otwarta na zainteresowanie fanów. Na jej profilu społecznościowym pojawiło się właśnie zdjęcie w bikini ukazujące jej sylwetkę. Czy widać już ciążowy brzuszek?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Anna Lewandowska niedawno ułożyła także specjalny zestaw ćwiczeń dla ciężarnych kobiet. Trenerka motywuje tym samym swoje odbiorczynie do niezaprzestania aktywności fizycznych i instruuje jak zrobić to rozważnie i zdrowo. Czy można marzyć o większej motywacji?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży
East News

 

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30