Anna Lewandowska w czerwonych okularkach
"Podekscytowana?! To mało powiedziane!"
1/6
Anna Lewandowska w czerwonych okularkach

Anna Lewandowska pokazała okładkę swojego nowego DVD z ćwiczeniami przeznaczonymi dla mam. Na zdjęciu znana trenerka eksponuje ciążowy brzuszek! To pierwsze takie zdjęcie gwiazdy. Do tej pory Ania starała się ukrywać krągłości.

 

Zobacz także: Ćwiczenia dla kobiet w ciąży: co można a czego nie należy

 

Anna Lewandowska pokazała okładkę DVD

Anna Lewandowska płytę z ćwiczeniami dla mam zapowiadała już od dawna - teraz spełniła swoje marzenie. Jest bardzo podekscytowana:

Podekscytowana?! To mało powiedziane! Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu! 🙈🙉😀😀💥💥💥💥💥💥💥 Spełnia się moje kolejne marzenie … 🙏🏻👶🏻 Przedstawiam Wam moje najmłodsze w gronie DVD "dziecko"👶🏻 - PŁYTA TRENINGOWA DLA PRZYSZŁYCH MAM „HEALTHY MOM BY ANN”.  To pierwszy taki program treningowy na polskim rynku, a patronat nam nim objął sam Instytut Matki i Dziecka - pisze Anna Lewandowska. 

Ania pracowała nad ta płytą już długo z myślą o mamach. Przy okazji poinformowała, że 1% ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne:

 Pracowałam nad nim od dłuższego czasu i to on zajmował moją głowę w ostatnich tygodniach. Cieszę się, że wreszcie mogę się z Wami podzielić efektami pracy.🙏🏻💪🏻

Droga przyszła mamo! 👍🏻Cały materiał zgromadzony na płycie został przygotowany SPECJALNIE dla Ciebie! Z troską o zdrowie Twoje i Twojego dzidziusia👶🏻. Płytę zamówisz w PRZEDSPRZEDAŻY NA MOJEJ STRONIE już dziś  https://dieta.hpba.pl/shop/product/190 a data dostawy przypada na dzień PREMIERY 24 marca❗️❗️❗️💥💥💥💥💥💥💥💥💥 Jest mi niezmiernie miło poinformować, że 1% dochodu ze sprzedaży książki będzie przeznaczony na rzecz Olimpiady Specjalne Polska. Płyta również w wersji dla NIESŁYSZĄCYCH! - pisze Lewandowska.

Okładkę znajdziecie na kolejnej stronie! Podoba się Wam?

 

Zobacz: ANNA LEWANDOWSKA ZDRADZIŁA, CO NAJCHĘTNIEJ...NOSI W CIĄŻY! ZOBACZCIE TE ZDJĘCIA

2/6
Anna Lewandowska pokazała okładkę DVD
3/6
Anna Lewandowska składa życzenia na Instagramie w Dzień kobiet
Instagram
4/6
Anna i Robert Lewandowscy na Instagramie
5/6
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
6/6
Ania Lewandowska w ciąży nosi tylko... "Polecam! Szczególnie kiedy piłeczkę mam! :)" Zgadniecie co?
Instagram
Więcej na temat Anna Lewandowska