Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z ogrodu swojej mamy. Fanka: " Jak Ania z Zielonego Wzgórza"!

Anna Lewandowska w białej bluzce

Anna Lewandowska dwa miesiące po narodzinach Laury wygląda doskonale i na jej relacjach na Instastories widać, że jest pełna energii. Gwiazda teraz postanowiła opublikować zdjęcie z ogrodu swojej mamy i odważyła się na nietypowe wyzwanie, pisząc fankom, że jest z siebie bardzo dumna. 

I TAK! Jestem z siebie dumna!
Bo mam ku temu powody 🤗...
7 tygodni po porodzie, dwójka małych dzieci👶👶, które potrzebują mojej uwagi, ogrom obowiązków, totalnie dużo pracy (po półrocznej nieobecności w Polsce) a teraz jeszcze nasze LIVEy, gdzie daję z siebie absolutnie wszystko🤪 To dla Was❤️ bo lubię z Wami BYĆ😍
Dobrego dnia i pamiętajcie...
Bycie dumnym z siebie to nie egoizm🙏

Jednak to nie koniec wyznań! Trenerka wróciła wspomnieniami do lat młodości i przyznała, jaka jest jej ulubiona książka z dzieciństwa!

Anna Lewandowska zdradziła, na jakiej powieści jest wychowana!

Trenerka opublikowała na Instagramie tajemnicze zdjęcie i wróciła do czasów dzieciństwa, wspominając książkę, na której się wychowała:

Lubicie "Anie z Zielonego Wzgórza?"💚. Wychowana jestem na tej powieści.
Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy... I przypominają mi się czasy z dzieciństwa. - napisała Anna Lewandowska na Instagramie. 

Fanki Anny Lewandowskiej są zachwycone zupełnie inną stylistyką zdjęcia i podkreślają, że jak na młodą mamę doskonale potrafi motywować i zarażać energią innych:

Nie ma jak u mamy ❤️ pozdrowienia dla Pani Marii ❤️

Super u mamy 😊 

Boska 😍

Świeża mama, noce nieprzespane a tu jeszcze swoją energią zarażasz innych ! Jesteś wielka 🤗❤️

Sami spójrzcie na to urocze zdjęcie! Piękny ogród, prawda?

Zobacz także: Anna Lewandowska w biało-czarnej stylizacji i drogich dodatkach! Ale prawdziwe wrażenie robi jej samochód

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you like "Anne of Green Gables”? I was growing up with this novel. A moment for myself in my mother's garden ...just like childhood times.💚 _____________________ Lubicie "Anie z Zielonego Wzgórza?"💚. Wychowana jestem na tej powieści. Chwila dla siebie w ogrodzie mojej mamy... I przypominają mi się czasy z dzieciństwa. 🤙Taka REFLEKSJA. Kocham to, co robię, uwielbiam poświęcać się swojej pasji. I WIECIE CO... Tęskniłam baaardzo. Za prawdziwymi fighterskimi treningami, za wyzwaniami, za naszą wspólną motywacją - ja Was - Wy mnie! I to prosto z maty👌 I TAK! Jestem z siebie dumna! Bo mam ku temu powody 🤗... 7 tygodni po porodzie, dwójka małych dzieci👶👶, które potrzebują mojej uwagi, ogrom obowiązków, totalnie dużo pracy (po półrocznej nieobecności w Polsce) a teraz jeszcze nasze LIVEy, gdzie daję z siebie absolutnie wszystko🤪 To dla Was❤️ bo lubię z Wami BYĆ😍 ____ Dobrego dnia i pamiętajcie... Bycie dumnym z siebie to nie egoizm🙏 Nie bójmy się podkreślać swojej wartości zwłaszcza przed samym sobą. ____ Dziś widzimy się o 18.30, przypominam o hantellach lub butelkach 👊 #FIGHTERCHALLENGE #challenge #annalewandowska #mom #momoftwo #momlife

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska znów zachwyca swoimi stylizacjami.

EOS

 

Anna Lewandowska

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22