East News

Anna Lewandowska pochwaliła się nową umiejętnością Laury! Nie za wcześnie?

East News

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Jej córka Laura skończyła już miesiąc i do tej pory aktywność sportowa trenerki ograniczała się do spacerów i ćwiczeń dna miednicy. Jednak już teraz gwiazda zapowiada swój powrót do ćwiczeń i od lipca startuje z kolejnym wyzwaniem! Poinformowała o tym na Instastories, które nagrywała z leżącą obok niej Laurą. W pewnym momencie Anna Lewandowska szczerze się uśmiechnęła i pochwaliła, że jej córeczka zaczyna się uśmiechać! Co za radość dla młodej mamy!

Anna Lewandowska pochwaliła się nową umiejętnością Laury!

Anna Lewandowska od maja opiekuje się dwójką dzieci i jak sama przyznaje w relacjach - czasem nie jest to łatwe. Jednak już teraz planuje powrót do swoich słynnych wyznań i prosi o wyrozumiałość, bo od lipca będzie prowadziła treningi on line z dwójką maluchów. Mówiąc o powrocie do aktywności sportowej Anna Lewandowska podzieliła się z fankami nową umiejętnością Laury. Okazuje się, że dziewczynka powoli zaczyna się uśmiechać:

Moje dziecko w końcu zaczyna się uśmiechać - powiedziała na w relacji na Instastories Anna Lewandowska.

Nic w tym dziwnego, w końcu niemowlęta najczęściej po 6. tygodniu życia powoli zaczynają świadomie odpowiadać na uśmiech. To z pewnością uroczy widok! Jednak zarówno w przypadku Klary, jak i Laury rodzice nie publikują zdjęć ich twarzy. To świadomy wybór Anny i Roberta Lewandowskich, którego konsekwentnie przestrzegają. 

Zobacz także: Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

Anna Lewandowska o powrocie do ćwiczeń
Instagram

Anna Lewandowska najwięcej czasu poświęca córkom. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

Jednak trenerka już zapowiada swój powrót do ćwiczeń. Od lipca nowe wyzwanie.

Anna Lewandowska

 

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08