Anna Lewandowska wozi 3 letnią Klarę w spacerówce
Instagram

Trzyletnia córka Anny Lewandowskiej jeździ wózkiem, internautkom to się nie spodobało! Gwiazda komentuje!

Anna Lewandowska wozi 3 letnią Klarę w spacerówce
Instagram

Anna Lewandowska niedawno pochwaliła się uroczym zdjęciem ze spaceru ze swoimi córkami. Na zdjęciu trenerka prowadzi dwa wózki: w jednym jest Laura, a w drugim Klara. Jedna z Internautek zwróciła uwagę na fakt, że 3-letnia córka Anny Lewandowskiej nadal jeździ w spacerówce. Jak tę sytuację wytłumaczyła sama gwiazda? 

Dlaczego 3-letnia Klara nadal jeździ w spacerówce?

Pod rodzinnym zdjęciem Anny Lewandowskiej z córkami pojawiło się mnóstwo komplementów, jednak jedna z Internautek zwróciła uwagę na 3-letnią Klarę w wózku:

3 letnie dziecko w wózku ?? 😨 - napisała jedna z Internautek

Fanki Anny Lewandowskiej od razu stanęły w jej obronie i podały argumenty, świadczące o tym, że nie ma w tym nic złego. Ich zdaniem niektóre dzieci nie dają rady pokonać długiego dystansu, a inne po prostu mają drzemki w ciągu dnia, dlatego spacerówka jest wygodnym rozwiązaniem:

ja znam nawet starsze dzieci jeżdżące w wózku 🙈 moja w sierpniu kończy 3 latka a wózek już dawno schowany 😅🙈 każdy robi jak uważa 😊

a co panią tak szokuje w tym ? 😅 nawet starsze jeżdżą. Większość wózków jest chyba jakoś do 4 roku życia. A podczas długich spacerów to jak najbardziej świetne rozwiązanie:p

A czemu nie? Sama wożę w wózku 5 i 3,5 latka, nie znałam takich ograniczeń wiekowych 😂

Anna Lewandowska zdecydowała się wytłumaczyć tę sytuację i napisała, że Klara, widząc siostrę w wózku sama też chciała wrócić do swojej spacerówki:

Klara jako 3 letnie dziecko zechciała na nowo z niego skorzystać ze względu na swoją siostrzyczkę 💆🏻‍♀️🙈

Na pozostałych zdjęciach i relacjach trenerki widać, że Klara jest bardzo samodzielnym dzieckiem. Uwielbia spacery, a nawet sama prowadzi wózek z Laurą! 

Zobacz takżeTak Anna Lewandowska wygląda 5 dni po porodzie! "Przepięknie!" komentują fani

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze 🤗 Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ❤️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Zazwyczaj Klara chodzi samodzielnie, a nawet chętnie prowadzi wózek z Laurą!

Instagram

Niedawno Robert Lewandowski pochwalił się uroczym zdjęciem rodzinnym. 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05