Anna Lewandowska odpowiada hejterom

Anna Lewandowska ma sztab niań dla Klary? Trenerka odpowiada - krótko i dosadnie!

Anna Lewandowska odpowiada hejterom

W sieci burza dotycząca Anny Lewandowskiej i jej płaskiego brzucha miesiąc po porodzie. Kiedy znana trenerka pokazała brzuch i napisała, że warto być aktywnym w trakcie i po ciąży, zawrzało! Jedni gratulują i dziękują żonie Roberta Lewandowskiego za motywację, inni uważają, że nie każdy ma okazję, żeby tak szybko wrócić do formy, a sama gwiazda wpędza inne Polki w kompleksy. Głos w sprawie zabrała m.in. Paulina Młynarska.

Zobacz: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska o Annie Lewandowskiej

Ania Lewandowska odpowiada hejterom!

Jednym z koronnych argumentów hejterów Anny Lewandowskiej jest to, że trenerka tak szybko wróciła do formy, bo ma mnóstwo czasu dla siebie, zatrudniając sztab opiekunek dla małej Klary. Lewandowska nie ma zamiaru jednak przejmować się takimi komentarzami. Na jej InstaStories pojawił się krótki, ale bardzo dosadny komentarz w tej sprawie. Ania nagrała filmik z mamą, Marią i powiedziała:

Kolejny tabun niań - tym razem moja mama - śmieje się Lewandowska. 

Za gwiazdą murem stoi m.in. Maja Bohosiewicz, która pisała:

Nie mogę zrozumieć tego hejtu na Anie Lewandowską, która o zgrozo nie roztyła się w ciąży i kilka tygodni po porodzie pokazała się z płaskim brzuchem na treningu (szok niedowierzanie!). Szereg sensownych argumentów jak to, że Ania ma ma sztab niań (wszyscy to wiemy, ma hajsy, więc na bank oddała dziecko obcym ludziom, bo jak wiadomo żadna z nas matek nie skorzystała z pomocy babci, cioci, siostry czy nawet niani. To wielka zbrodnia dać sobie godzinę w ciągu dnia bez dziecka). Oraz gigant wśród argumentów, wózek małej Klary jest wart tyle co kawalerka na Ursynowie. Oczywiście wszystkie Mariolki od razu klasnęły w ręce bo już wiedzą, że nie utyły od złej diety, braku ruchu, hormonów czy czekolady. Wszystkiemu winny jest brak drogiego wózka - napisała aktorka.

Brawo dla Ani! 

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, jak pieszczotliwie nazywa małą Klarę! Domyślacie się? ZDJĘCIA

Ania z mamą, Marią! 

Anna Lewandowska pokazuje tabun niań

 

Ania Lewandowska sama zajmuje się Klarą Lewandowską.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska

To zdjęcie wzbudziło mnóstwo kontrowersji! 

Anna Lewandowska wróciła do formy sprzed ciąży
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48