Anna Lewandowska, Robert Lewandowski,
East News
Czułe słowa trenerki!
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski,
East News

Anna i Robert Lewandowscy tworzą idealnie zgraną parę. Mimo że Robert jest sławny na całym świecie i często podróżuje, to w żaden sposób nie wpływa to na jego relację z ukochaną żoną. Oboje podkreślają, jak ważni są dla siebie, jak bardzo się wspierają i uzupełniają. Tyle wiemy z medialnego wizerunku pary. A jak jest w rzeczywistości? Anna Lewandowska zdradziła w najnowszym wywiadzie! Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Zobacz: „Ryczałam jak bóbr. Moje życie wywróciło się do góry nogami…”

2/5
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu Deutsche Welle, w którym zdradziła, czy możliwe jest normalne życie u boku męża, który jest znany na całym świecie. Trenerka powiedziała:

 

 

Zdecydowanie tak. Wszystko zależy od nas. Wydaje mi się, że jesteśmy w dalszym ciągu parą, która gdzieś łapie za swoje marzenia i realizuje je, ale przy tym zostaliśmy cały czas tymi samymi ludźmi 

 

 

Zobacz: Anna Lewandowska od lat nie utrzymywała relacji z ojcem… Czy to się zmieniło? 

3/5
Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska podkreśliła także, że zdaje sobie sprawę, jak duże emocje budzi Robert, szczególnie wśród dzieci. Jednocześnie wyznała, że te chwile będzie z radością wspominać w przyszłości.

 

 Zdaje sobie z tego sprawę, jak dzieci reagują na Roberta, jakie jest zainteresowanie mężem. To jest niesamowite. Kiedyś Klarcia zobaczy, dlaczego tata jest taki kochany i to jest wspaniałe. Za kilka lat usiądziemy sobie przy kominku i będziemy wspominać te fajne chwile, bo trzeba czerpać z tego pełnymi garściami. Dzielić się dobrą energią i cieszyć się z tego, co się ma - powiedziała. 

 

Zobacz:  Trenerka fitness pokazała swoje ciało miesiąc po porodzie: „Nie będę oszukiwać!”

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska wyznała też, że pojęcie „Lewandowscy Team” samo się wykreowała, ale oboje mają świadomość, że są ambasadorami zdrowego stylu życia. Chcą ludzi inspirować i dawać im energię, pokazując także, że życie jest „fajne”. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie!

5/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Najwyraźniej Annie i Robertowi sława bardziej pomaga, niż przeszkadza. Nie da się ukryć, że popularność wykorzystują w słusznej sprawie.

 

Zobacz: Jaka prywatnie jest Anna Lewandowska? Zdradzają znajomi i przyjaciele trenerki!