Anna Lewandowska Anna Lewandowska trenuje po ciąży Lewandowska na wakacjach Anna Lewandowska w szotach Anna Lewandowska - zdjęcia z Instagrama
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
Piękne słowa Ani!
1/7
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Tak sentymentalnego wpisu Anna Lewandowska nie dodała od czasu narodzin Klary. Żona Roberta Lewandowskiego nieco ponad miesiąc temu została mamą po raz pierwszy. Trenerka cieszy się urokami macierzyństwa, które bardzo jej służy. Na zdjęciach, które Ania Lewandowska zamieszcza w sieci widzimy, że młoda mam wręcz promienie, a szeroki uśmiech nie znika z jej twarzy. Nic dziwnego, że najnowszy wpis na jej blogu jest niezwykle osobisty i dotyczy tematu wdzięczności. Anna Lewandowska jest bardzo szczęśliwa, więc ma za co dziękować losowi. Postanowiła dać temu wraz w swoim artykule. Co napisała?

 

Zobacz też: Wszyscy na to czekali! Anna Lewandowska w końcu zabrała głos: "W odpowiedzi na liczne pytania..."

 

Bądź wdzięczny za to co masz i naucz się za to dziękować. Za życie, za rodzinę, za uśmiech, radość..za dzisiejszy dzień. Wszystko przemija, więc cieszmy się teraźniejszością i czerpmy z tego co nam oferuje pełnymi garściami - napisała Anna Lewandowska na swoim blogu.

 

Co jeszcze trenerka radzi swoim czytelniczkom? Przeczytacie na następnej stronie W NASZEJ GALERII!

 

Polecamy: Czy Anna Lewandowska korzysta z cateringu dietetycznego? Wpadka żony Pascala Brodnickiego zaskoczyła fanów!

2/7
Anna Lewandowska trenuje po ciąży
Instagram

Anna Lewandowska zachęca swoje wielbicielki, by byłe wdzięczne losowi za to co mają tu i teraz, wyzbyły się negatywnego myślenia, za to postawiły na optymizm i uśmiech. Taka postawa, według trenerki, ma wiele zalet!

Pamiętaj osoby, które są WDZIĘCZNE – dłużej żyją, lepiej śpią i są po prostu szczęśliwsze. Życie szybko przemija, więc wykorzystuj je i ciesz się każdą chwilą, bo kiedyś będziesz żałować, że nie doceniłeś tego co masz - napisała Anna Lewandowska na swoim blogu.

Bardzo podoba nam się taka postawa! Brawo!

3/7
Lewandowska na wakacjach
4/7
Anna Lewandowska w szotach
5/7
Anna Lewandowska - zdjęcia z Instagrama
Instagram/Anna Lewandowska
6/7
Anna Lewandowska - zdjęcia z Instagrama
Instagram/Anna Lewandowska
7/7
Anna Lewandowska wróciła do pracy po porodzie
Instagram
Więcej na temat Anna Lewandowska