Ania Lewandowska i Robert Lewandowski na spacerze

Anna Lewandowska PIERWSZY RAZ o ciąży! Dodała długi wpis! Pisze o płci dziecka i swoich planach!

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski na spacerze

Anna Lewandowska pierwszy raz zabrała głos w sprawie swojej ciąży! Gwiazda dodała na swojego Facebooka długi post z podziękowaniami za wszystkie miłe słowa i gratulacje. Jednocześnie zaznaczyła, że najbliższe tygodnie chce cieszyć się tym czasem w gronie rodzinnym, dlatego nie zamierza udzielać żadnych wywiadów ani komentować ciąży. Nie chce również zdradzać, jakiej płci jest jej pierwsze dziecko (wcześniej pojawiały się plotki, że będzie to dziewczynka):

Kochani, dziękujemy Wam wszystkim - kibicom, fanom oraz mediom za gratulacje i mnóstwo ciepłych słów, które otrzymaliśmy w ciagu ostatnich dni🙉🙉🙉. To bardzo miłe ❤️😊😊😊 Jako przyszli, szczęśliwi rodzice, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną osobiście. Tak też zrobiliśmy😍 Najbliższe tygodnie chcielibyśmy przeżywać w gronie rodzinnym, dlatego nie udzielamy i nie będziemy udzielać wywiadów i komentarzy. W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka. 🤔🤔🤔 - pisze Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska pierwszy raz o ciąży! 

Anna Lewandowska prosi również o cierpliwość swoich fanów i zdradza, że o wszystkim dowiedzą się w swoim czasie. Tłumaczy również, że pozostaje aktywna zawodowo a na jej socialach będą pojawiać się posty na temat ćwiczeń czy zdrowego odżywiania, których nie należy interpretować jako wpisów o jej ciąży:

P.s. Ah... i nadal jestem aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Proszę zatem nie interpretować każdego postu, przepisu, ćwiczeń czy wypowiedzi jako dotyczącej ciąży - napisała Lewandowska. 

Ani i Robertowi jeszcze raz gratulujemy!

 

Najnowsze informacje na temat ciąży Anny Lewandowskiej

 

Ile jest warta informacja o ciąży Anny Lewandowskiej?! To grube miliony!

 

Anna Lewandowska odwoła obóz zimowy w styczniu? Mamy komentarz menadżerki!

 

Czy Anna Lewandowska ma mdłości w ciąży? Trenerka zdradziła, jak się czuje i co jej pomaga!

 

Ania Lewandowska napisała pierwszy raz o ciąży.

Ania Lewandowska pierwszy raz o ciąży

 

Dodała również piękne zdjęcie z Robertem.

Ania Lewandowska pierwszy raz o ciąży

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski. Lewandowska podziękowała wszystkim za gratulacje!

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08