Anna Lewandowska zrobi karierę w Niemczech?

Anna Lewandowska o swojej ciąży. Fani martwią się o jej zdrowie: "Czyżbyś Aniu w tej ciąży czuła się gorzej?". Odpowiedziała!

Anna Lewandowska zrobi karierę w Niemczech?

Anna Lewandowska niedawno potwierdziła swoją drugą ciążę. Trenerka jest już na półmetku, ale w mediach społecznościowych zaczęła publikować wpisy, w których ostrzega inne ciężarne, że intensywny wysiłek może wywołać przedwczesny poród. Zaleca też, że każda intensywna aktywność w ciąży powinna być konsultowana z lekarzem prowadzącym, który podejmuje ostateczną decyzję, czy dany trening będzie bezpieczny dla ciężarnej. Te wpisy zaniepokoiły fanów Anny Lewandowskiej, którzy wprost pytają, czy w tej ciąży czuje się gorzej! Zobaczcie, co odpowiedziała!

Anna Lewandowska o intensywnych treningach w ciąży!

Gwiazda w drugiej ciąży, podobnie jak poprzednim razem, zamierza pozostać aktywna, o ile będzie to bezpieczne dla niej i dla dziecka. Ostatnio na Instagramie opublikowała wymowny wpis, w którym wyjaśnia na jakich zasadach można ćwiczyć w ciąży:

Kobiety w ciąży, które były wcześniej aktywne i wykonywały treningi  aerobowe o dużej intensywności, jak najbardziej mogą kontynuować swoją aktywność pod warunkiem, że lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań. Pamiętajcie o tym koniecznie! Każda kobieta jest inna, u każdej ciąża przebiega inaczej, dlatego nie pomijajcie tego kroku - pisze żona Roberta Lewandowskiego. - Nic na siłę, ciąża to szczególny okres – zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz maluszka stawiajcie zawsze na pierwszym miejscu dodaje.

Teraz znów opublikowała kolejny wpis na Instagramie, w którym pisze z kolei  o ciążowych dolegliwościach:

Zwiększone tętno, zadyszka, szybsze zmęczenie, a może inne😉?
Cieszę się, że mogę być w dalszym ciągu aktywna💪🤰🏼Pamiętajcie Mamuśki, aby słuchać swojego organizmu! - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej. 

Zaniepokojeni Internauci pytają wprost o zdrowie i samopoczucie Anny Lewandowskiej:

Czyżbyś Aniu w tej ciąży czuła się gorzej? Pozdrawiam Cię i trzymaj się cieplutko,jeszcze troszkę i będzie was więcej w domku- napisał jeden z fanów.

Anna Lewandowska o swoim zdrowiu w drugiej ciąży!

Trenerka odpowiedziała na ten komentarz i jednocześnie zdementowała plotki na temat swojego stanu zdrowia:

Nieeeee! Inaczej! Ale nadal aktywnie - napisała trenerka na Instagramie.

Gwiazda tym wpisem chciała uspokoić swoich fanów. Jednak wielokrotne podkreślanie, że każda ciąża jest inna i wpisy, w których ostrzega inne ciężarne sprawiają, że pojawiły się podejrzenia o stan zdrowia trenerki. Być może tym razem jej organizm trudniej znosi ten stan...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤰🏼Chillout🙌 Its amazing how each pregnancy is different. Right? Do you also have such experiences? I am glad that I can still be active💪🤰🏼 We are Half way 🙌 _____________________ 🤰🏼Chillout🙌 Drogie mamy, niesamowite jest to, jak każda ciąża jest inna. Prawda? Też macie takie doświadczenia? Napiszcie proszę o swoich 👍? Zwiększone tętno, zadyszka, szybsze zmęczenie, a może inne😉? Cieszę się, że mogę być w dalszym ciągu aktywna💪🤰🏼Pamiętajcie Mamuśki, aby słuchać swojego organizmu! Zapraszam Was na bloga www.hpba.pl przeczytajcie najnowszy post: ➡️Jakie powinno być tętno podczas treningu kobiet w ciąży? Ah... Połowa za nami🙌 😌 #annalewandowska #healthymom #tetno #pregnant #workoutpregnant #fitmom

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska coraz chętniej chwali się ciążowym brzuszkiem.

Anna Lewandowska w czerwonej sukience
Instagram

 

Anna lewandowska w niebieskim futerku
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13