Co za mecz, co za forma! Robert Lewandowski strzelił aż 5 goli w 10 minut podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg w szóstej kolejce niemieckiej Bundesligi! Zaczęło się od 51 minuty, kiedy Lewandowski wykorzystał podanie Mullera i doprowadził do wyrównania. Kolejne gole padły w 52, 55, 57 i 60 minucie!

Spotkanie przed chwilą się skończyło i polski napastnik został okrzyknięty bohaterem meczu. Już wiecie, kto jutro będzie na okładkach wszystkich gazet w Niemczech?

Robert Lewandowski dał z siebie wszystko!

ONS

Wyczyn Roberta podziwiają m.in. Grzegorz Hyży:

Robert Lewandowski Woooow!!Coś pięknego!;))
Posted by Grzegorz Hyży on 22 września 2015

Arkadiusz Milik:

Co Lewy się bawi to nie mam pytań! :DWhat a game by Robert Lewandowski!
Posted by Arek Milik on 22 września 2015

Gole Roberta Lewandowskiego:

PIĘĆ goli Robert Lewandowski! Oglądamy!Więcej o wyczynie polskiego napastnika ► http://bundesliga.onet.pl/
Posted by Eurosport on 22 września 2015

Reakcja Anny Lewandowskiej:

Nie mam pytań ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ w 10 minut! Mąż najlepszy! Nowe tajniki dietetyczne podziałały ???????????????????? I dont have any questions! ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️My Husband is the best! New diet secrets ????#husband #thebest #fcb #RobertLewandowski #healthy #AnnaLewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 22 Wrz, 2015 o 12:35 PDT