Anna Lewandowska w afrykańskich warkoczykach
East News

Majątek Anny Lewandowskiej ujawniony! Przegoniła Roberta?

Anna Lewandowska w afrykańskich warkoczykach
East News

Dobra passa Anny Lewandowskiej trwa i właśnie wydało się ile zarobiła dotychczas! Tygodnik "Wprost" wreszcie oszacował jej majątek - trenerka znalazła się na 22. miejscu w rankingu najbogatszych Polek! Choć nie udało jej się wyprzedzić weteranki podobnych zestawień  - Dominiki Kulczyk (majątek warty około 7 mld złotych), to i tak kwota szokuje. Majątek żony Roberta wynosi... 204 miliony złotych. Łatwo podliczyć więc, że razem z Robertem (353 mln zł) warci są... 557 milionów złotych.

 

Lewandowska 22. najbogatszą Polką!

W zeszłym roku Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu i choć narażając się zazdrosnym ludziom, odważnie stwierdziła:

Pamiętam, jak zarobiłam pierwsze swoje duże pieniądze i trochę się wstydziłam przyznać. Teraz się tego nie wstydzę. Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy. Ciężką pracą, uporem, zaangażowaniem. Mamy pasję do tego, co robimy. Sprawia nam to przyjemność. Ludzie zarabiają pieniądze na całym świecie i są z tego dumni. My też nie musimy się tego wstydzić.

Woda sodowa nie uderzyła jej do głowy i jest bardzo roztropna w swoich wydatkach: 

Nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy. Życie mnie tego nauczyło. Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. Na przykład nigdy nie wyrzucamy jedzenia. Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy aż zjemy wszystko. Dla mnie szacunek do jedzenia jest najważniejszy.

Może sedno tkwi w rozsądnym zarządzaniu swoimi pieniędzmi? Albo po prostu dobro którym się dzielisz po prostu wraca? Niemniej jednak gratulujemy Ani tak znakomitego wyniku!

 

Polecamy: Anna Lewandowska pochwaliła się nowym wyzwaniem! Towarzyszył jej... znany aktor!

 

Seksowna Ania na charytatywnym Balu TVN 2018.

Anna Lewandowska
ONS.pl

 

Robert Lewandowski z Anią to milionerzy!

Anna i Robert Lewandowscy na okładce Flesza

 

Lubią dzielić się swoimi pieniędzmi.

Ania i Robert Lewandowscy w Centrum Zdrowia Dziecka
Facebook

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52