Anna Lewandowska w afrykańskich warkoczykach
East News
Newsy

Majątek Anny Lewandowskiej ujawniony! Przegoniła Roberta?

Niezła sumka!

Dobra passa Anny Lewandowskiej trwa i właśnie wydało się ile zarobiła dotychczas! Tygodnik "Wprost" wreszcie oszacował jej majątek - trenerka znalazła się na 22. miejscu w rankingu najbogatszych Polek! Choć nie udało jej się wyprzedzić weteranki podobnych zestawień  - Dominiki Kulczyk (majątek warty około 7 mld złotych), to i tak kwota szokuje. Majątek żony Roberta wynosi... 204 miliony złotych. Łatwo podliczyć więc, że razem z Robertem (353 mln zł) warci są... 557 milionów złotych.

 

Najdroższe torby gwiazd! Która z nich posiada taką za 180 tysięcy złotych?

Lewandowska 22. najbogatszą Polką!

W zeszłym roku Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu i choć narażając się zazdrosnym ludziom, odważnie stwierdziła:

Pamiętam, jak zarobiłam pierwsze swoje duże pieniądze i trochę się wstydziłam przyznać. Teraz się tego nie wstydzę. Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy. Ciężką pracą, uporem, zaangażowaniem. Mamy pasję do tego, co robimy. Sprawia nam to przyjemność. Ludzie zarabiają pieniądze na całym świecie i są z tego dumni. My też nie musimy się tego wstydzić.

Woda sodowa nie uderzyła jej do głowy i jest bardzo roztropna w swoich wydatkach: 

Nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy. Życie mnie tego nauczyło. Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. Na przykład nigdy nie wyrzucamy jedzenia. Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy aż zjemy wszystko. Dla mnie szacunek do jedzenia jest najważniejszy.

Może sedno tkwi w rozsądnym zarządzaniu swoimi pieniędzmi? Albo po prostu dobro którym się dzielisz po prostu wraca? Niemniej jednak gratulujemy Ani tak znakomitego wyniku!

 

Polecamy: Anna Lewandowska pochwaliła się nowym wyzwaniem! Towarzyszył jej... znany aktor!

 

Seksowna Ania na charytatywnym Balu TVN 2018.

Anna Lewandowska
ONS.pl

 

Robert Lewandowski z Anią to milionerzy!

Anna i Robert Lewandowscy na okładce Flesza

 

Lubią dzielić się swoimi pieniędzmi.

Ania i Robert Lewandowscy w Centrum Zdrowia Dziecka
Facebook

Anna Lewandowska na Oktoberfest
Newsy
Zdjęcie Ani Lewandowskiej z Oktoberfest wywołało kontrowersje! Sami spójrzcie!
Zdjęcie Ani Lewandowskiej z Oktoberfest wywołało kontrowersje! Sami spójrzcie!

Dlaczego Ania chwyciła się... za biust?!

Anna Lewandowska dla Wprost
Mat. prasowe/ONS
Newsy
Dlaczego Anna Lewandowska nie wstydzi się już swoich pieniędzy? Mamy komentarz!
Dlaczego Anna Lewandowska nie wstydzi się już swoich pieniędzy? Mamy komentarz!

Anna Lewandowska znalazła się na 22. miejscu w rankingu najbogatszych Polek. Tygodnik „Wprost" podliczył jej majątek na 204 mln złotych. Przy okazji trenerka i dietetyczka, a także żona słynnego piłkarza udzieliła wywiadu, w którym mówi, na czym zarabia. Przyznała również, że nie wstydzi się już swoich pieniędzy. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Flesz" to odważne wyznanie z jej strony, bo to tej pory Lewandowska unikała rozmów o pieniądzach w obawie przed hejtem w internecie. Czy już się nie boi tego? Uodporniła się na przykrości. Czuje się spełniona i dlatego spokojna. Tyle już dostała w kość, a dalej robi swoje - mówi „Fleszowi" psycholog i coach Maria Rotkiel. Odwaga Ani zaimponowała również Joannie Przetakiewicz, która sama często sama musi mierzyć się z krytyką. Ania dojrzała, a świadoma swojej wartości kobieta nie boi się tego, co powiedzą o niej inni - powiedziała „Fleszowi" Joanna Przetakiewicz. Na co jeszcze odważyła się Anna Lewandowska i na czym zarabia dzisiaj pieniądze czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".   Anna Lewandowska dzieli się swoimi pieniędzmi, dlatego była w tym roku gościem balu charytatywnego Fundacji TVN „Nie jesteś sam".   Na pierwsze urodziny córki Klary Anna Lewandowska uruchomiła w internecie sklep z ubraniami i akcesoriami dla dzieci Baby by Ann. Na tym również zarabia pieniądze.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
Newsy
Na ile szacowany jest wspólny majątek Ani i Roberta Lewandowskich? Ta suma zwala z nóg
Są na liście najbogatszych Polaków!

    W rankingu wpływowych Polek i Polaków publikowanym przez „Wprost” Anna i Robert Lewandowscy  znaleźli się niedawno na bardzo wysokim piątym miejscu. Wcześniej oboje zadebiutowali na liście najbogatszych: Robert z majątkiem 352 mln złotych, a Anna – 28 mln złotych. Ta para funkcjonuje jak dobrze naoliwiona maszyna – ocenia Anna Jupowicz-Ginalska, medioznawca.   Lewandowscy chyba też oswoili się już ze swoim majątkiem, bo wreszcie zaczęli odpowiadać dziennikarzom na pytania, których przez lata unikali jak ognia – o pieniądze! „Nie spadły nam z nieba. My ich nie wygraliśmy ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy”, powiedziała Anna Lewandowska . „Nie kupiłem sobie ferrari po to, żeby trzymać je w garażu. Nie będę przepraszać za to, że ciężko pracowałem i doszedłem do momentu, w którym jestem”, dodawał Robert Lewandowski.   Małżeństwo sportowców pomnaża majątek. Robert chce m.in. otworzyć restaurację i inwestować w rynek nieruchomości, a Anna stawia na rozwój internetowej platformy Healthy Plan by Ann, klubu sportowego i kawiarni ze zdrowymi przekąskami.  Zobacz też:  Co Lewandowski będzie robił po zakończeniu kariery? Zostanie trenerem, a może będzie uczył dzieci? Tylko NAM zdradził swoje plany! Na razie działają tylko w Polsce, choć Anna ma większe ambicje. Chce podbić świat – już sonduje rynki azjatyckie, oferując tam dietetyczne batony z wizerunkiem Roberta. Czy Lewandowscy zostaną tak znaną marką, jak Beckhamowie? Jeśli kariera Lewandowskiego dalej będzie się rozwijać i jeśli oboje będą prowadzić działalność biznesową na rynku światowym, to nie zdziwiłabym się, gdyby za jakiś czas zostali marką globalną. Są na to realne szanse, przecież niedawno nawet niemiecki „Bild” uznał Annę za najbardziej wpływową...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner