Anna Lewandowska Anna Lewandowska żartuje ze smalcu z gęsi Anna Lewandowska żartuje ze smalcu z gęsi Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
Ma dystans do siebie...
1/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

To pierwszy komentarz Anny Lewandowskiej na temat "wygranej" w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017. W styczniu, w wyniku głosowania internautów, Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce. Trenerka i dietetyczka, słynąca z propagowania zdrowego stylu życia, trafiła do zestawienia za post o smalcu z gęsi, który został opisany jako bogate źródło białka. Do tej pory Anna Lewandowska nie zabrała głosu na ten temat. W jednym z jej najnowszych postów pojawiło się nawiązanie do plebiscytu.

 

Zobacz też: To najseksowniejsze zdjęcie Ani Lewandowskiej EVER! Na miejscu Roberta oszalelibyśmy z zazdrości! ;)

 

Komentarz Anny Lewandowskiej jest mistrzowski! Szczegóły na następnych stronach!

 

Polecamy: Siostra Roberta Lewandowskiego kopiuje styl Anny Lewandowskiej? Internauci nie mają wątpliwości!

2/5
Anna Lewandowska żartuje ze smalcu z gęsi
Instagram/Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w internecie, gdzie dzieli się ze swoimi fankami poradami na temat zdrowego stylu życia. Prowadzi blog oraz profile w mediach społecznościowych, na których zamieszcza przepisy na dietetyczne zdania, zestawy ćwiczeń oraz inne wskazówki na temat tego, jak aktywnie i zdrowo żyć. W najnowszych postach na InstaStories, Anna Lewandowska zdradziła swoje sposoby na sezonowe przeziębienia.

- Kochani, dochodzą mnie słuchy, że straszne przeziębienia. Tonik z kurkumy na ratunek - napisała.

W następnym wpisie Ania podała kolejną poradę i... nawiązała do Biologicznej Bzdury Roku. Jej komentarz was zaskoczy!

3/5
Anna Lewandowska żartuje ze smalcu z gęsi
Instagram/Anna Lewandowska

 

Drugim sposobem Anny Lewandowskiej na przeziębienia są... okłady ze smalcu z gęsi! Przy produkcie, który był "bohaterem" słynnego wpisu Ani, za który trenerka i dietetyczka trafiła do plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku, pojawiła się emotikonka, symbolizująca... śmiech do łez!

...oraz przy przeziębieniu mój ulubiony smalec z gęsi. Okłady na klatce piersiowej należy stosować w przypadku bardzo silnego kaszlu zarówno u dorosłych oraz u dzieci - napisała Anna Lewandowska.

4/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

Tym wpisem Anna Lewandowska pokazała, że ma dystans do samej siebie, a miejsce na podium w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku nie zrobiło na trenerce większego wrażenia. Brawo za taką postawę! :)

5/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017, zdobywając 19,6% głosów. Wyniki ogłoszono w styczniu.

- Drugie miejsce (4656 głosów; 19,6%) zdobyła celebrytka, żona znanego piłkarza oraz sportsmenka, a także prezeska Olimpiad Specjalnych (dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi), Anna Lewandowska, za wypowiedź o smalcu, jako bogatym źródle białka. Wypowiedzi Lewandowskiej, które mogłyby być nominowane do plebiscytu Biologicznej Bzdury Roku 2017, nie brakowało, ale postanowiłem wybierać maksymalnie jedną od jednej osoby czy organizacji. Mam nadzieję, że w roku 2018 Anna Lewandowska na swoim blogu i innych mediach, jakie kontroluje, nie będzie publikowała pseudonaukowych poglądów - napisano w uzasadnieniu na portalu Totylkoteoria.pl.

Na pierwszy miejscu w rankingu na Biologiczną Bzdurę Roku 2017 znalazła się prof. Dorota Czajkowska-Majewska (23,9% głosów) za wypowiedź z konferencji antyszczepionkowej, w czasie której padłą wypowiedź, że szczepionki zamieniają w cyborgi lub niewolników. Trzecie miejsce na podium przypadło portalowi Fronda.pl (14,7% głosów) za tekst o mózgu osób niewierzących, u których ten organ ma się rzekomo znacząco różnić od mózgu osób religijnych.

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku
Print screen totylkoteoria.pl
Print screen totylkoteoria.pl

Więcej na temat Anna Lewandowska