Anna Lewandowska

Anna Lewandowska już urodziła? Para ogłosi szczęśliwą nowinę w 3. urodziny Klary?

Anna Lewandowska

Dokładnie 6 listopada Robert Lewandowski podczas  meczu Ligi Mistrzów w 69. minucie pokazał tzw. "cieszynkę" i tym samym poinformował, że para spodziewa się drugiego dziecka. W jednym z wywiadów piłkarz zdradził, że to już 4. miesiąc, a to oznacza, że data porodu najprawdopodobniej wypada na koniec kwietnia.

Tymczasem Anna Lewandowska stale publikuje na Instagramie zdjęcia z dużym ciążowym brzuszkiem i niedawno dodała, że już zaczęła "odliczanie". Nie wiadomo jednak czy miała na myśli dni czy godziny do porodu. Czy to oznacza, że Anna Lewandowska już urodziła, ale słynna para zamierza ogłosić tę szczęśliwą wiadomość dopiero w 3. urodziny Klary?

Anna Lewandowska już urodziła?

Internauci już od dawna podejrzewają, że Anna Lewandowska urodziła, co tłumaczą faktem, że ostatni jej post na TikToku, którego ostatnio pokochała, pochodzi z 15 kwietnia. Co więcej podczas jednego z wywiadów Robert Lewandowski zdradził, w którym miesiącu jest jego żona, dzięki temu można wywnioskować, że termin porodu wypadał na koniec kwietnia:

Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy - powiedział piłkarze w rozmowie ze sport1.de

To wszystko sprawia, że pojawia się coraz więcej spekulacji na temat porodu Anny Lewandowskiej, a niektórzy fani gwiazdy sądzą wręcz, że już urodziła.

Anna Lewandowska ogłosi informację  o narodzinach drugiego dziecka w 3. urodziny Klary?

Para oficjalnie nie zdradziła płci drugiego dziecka, ani nie potwierdziła informacji na temat terminu rozwiązania. Jednak bardzo prawdopodobne jest to, że Anna i Robert Lewandowscy będą chcieli w wyjątkowy sposób uczcić 3. urodziny Klary, które w dobie koronawirusa muszą odbyć się bez hucznej imprezy i właśnie wtedy poinformują o narodzinach. Warto przypomnieć, że Klara Lewandowska przyszła na świat  4 maja 2017 roku. 

Zobacz także: Baby boom w polskim show-biznesie! Zobacz, kto spodziewa się dziecka!

Instagram

Anna Lewandowska ostatnio publikowała nagranie na TikToku 15 kwietnia!

Anna Lewandowska na Tik Toku
Tik Tok

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48