Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Anna Lewandowska jednak jest w ciąży? Tak radosnego zdjęcia jeszcze nigdy wcześniej nie pokazała!

Anna Lewandowska przytula Klarę
East News

Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka! Plotki te wzbudzają ogromne emocje wśród fanów, którzy uwielbiają córeczkę Klary i chcieliby zobaczyć już ją z młodszym rodzeństwem. Anna Lewandowska co jakiś czas dementuje jednak doniesienia o rzekomej ciąży, choć potrafi również je podsycić! Tym razem opublikowała wyjątkowo radosne zdjęcie. Czyżby chciała nam nim coś powiedzieć?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Anna i Robert Lewandowscy nie ukrywają, że myślą o drugim dziecku, ale na razie skupiają się na swoich kolejnych zawodowych projektach. Skąd więc nieustanne podejrzenia o drugą ciążę? Anna Lewandowska często przyłapywana jest w dość luźnych ubraniach, które sugerują, że coś ukrywa. Jednocześnie potrafi wstawić zdjęcie w bikini, które rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Tym razem trenerka opublikowała przesłodkie zdjęcie z Klarą. Na fotografii widzimy radosną Anię i tulącą się do niej córeczkę. Czyżby w ten sposób okazywała swoją radość z drugiej ciąży? Podpis do zdjęcia jest dość wymowny.

Anna Lewandowska i Klara tulą się do siebie
Instagram

 

I nic mi więcej nie potrzeba...

♥️🐈☀️ - napisała Anna Lewandowska.

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest po prostu szczęśliwa z Klarą i nic więcej jej nie potrzeba! Wygląda na to, że na drugie dziecko Lewandowskich musimy jeszcze trochę zaczekać. 

 

Anna Lewandowska na razie skupia się na nowych projektach

Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

Na razie Anna Lewandowska nie zdecydowała się na drugie dziecko

Anna Lewandowska bawi się w domu z Klarą
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23