Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jedną z najseksowniejszych WAGs według magazynu "The Sun"! 

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest gwiazdą nie tylko w Polsce, udało jej się już podbić niemieckie miedia, gdzie wielokrotnie razem z mężem brała udział w sesji zdjęciowej i udzielała wywiadów do kolorowych magazynów. Teraz okazuje się, że popularność Anny Lewandowskiej sięga znacznie dalej! Właśnie brytyjski magazyn „The Sun” wybrał ją jedną z najseksowniejszych WAGs wśród żon i partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Zobaczcie, za co została doceniona Anna Lewandowska!

Anna Lewandowska jedną z "seksownych WAGs Bayernu Monachium"

Robert Lewandowski jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie. Wielokrotnie był nominowany w plebiscycie „Złota piłka”, a jego akcje na boisku odbijają się głośnym echem w świecie piłkarskim. Zawodnik Bayernu Monachium na różnego rodzaju imprezy często zabiera ze sobą żonę, dlatego nic dziwnego, że Anna Lewandowska znalazła się w rankingu „Seksowne WAGs Bayernu Monachium”. 

Co ważne w magazynie została doceniona nie tylko uroda Anny Lewandowskiej, ale również jej osiągnięcia sportowe i działalność na rzecz promocji zdrowego odżywiania. 

Tak jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku – czytamy w „The Sun”.

Które WAGs zostały umieszczone w rankingu oprócz Anny Lewandowskiej? Okazuje się, że znalazło się też miejsce dla Julii Vigas, Liny Meyer, Josipy Perisic , Jany Wellenhofer, Aline Brum i Lisy Muller.

Tylko spójrzcie na to gorące zdjęcie Anny Lewandowskiej!

Zobacz takżeTrzyletnia córka Anny Lewandowskiej jeździ wózkiem, internautkom to się nie spodobało! Gwiazda komentuje!

Anna Lewandowska w the Sun
fot. screen "The SUN"/ thesun.co.uk

Anna Lewandowska została doceniona w rankingu nie tylko jako WAGs, ale przede wszystkim kobieta i sportowiec.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na zdjęciu zrobionym przez Klarę
Instagram

Obecnie Anna Lewandowska jest mamą dwóch córek. Na co dzień stawia na wygodę i wybiera komfortowe zestawy, ale na czerwonym dywanie zawsze zachwyca seksowną stylizacją. 

Anna Lewandowska z córkami na spacerze

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05