Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Anna Lewandowska w studiu Dzień dobry TVN w szarej marynarce
East News
Newsy

Anna Lewandowska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN"! Będzie nową prowadzącą?

Anna Lewandowska dołączyła do "Dzień Dobry TVN" ze stałym cyklem "Sztuki walki". Trenerka, która jest inspiracją dla wielu kobiet w nowym cyklu pokaże ich różne historie, zachęci do zmian w swoim życiu i pokaże, jak ważna jest kobieca solidarność. Program Lewandowskiej w TVN będzie można oglądać co dwa tygodnie!

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Na czym polega cykl Anny Lewandowskiej w "Dzień Dobry TVN"?

„Sztuki walki” to cykl rozmów z kobietami, które do tej pory mogliśmy śledzić na blogu Anny Lewandowskiej. Teraz trenerka przeniesie się na antenę TVN, gdzie będzie jeździła po całej Polsce i spotykała się z kobietami, które na co dzień muszą zmagać się z wieloma problemami lub mają za sobą trudny czas.

Kobiety, z którymi rozmawiam i pracuję mają przeróżne historie. - powiedziała trenerka.

W pierwszym odcinku cyklu Anna Lewandowska pojechała do Łodzi, gdzie odwiedziła klub Amazonek:

Spotkałam się z kobietami po usunięciu piesi z łódzkiego klubu Amazonek. To są kobiety, które mówią z pełną pasją do życia. Wdzięczne, że dostały drugie życie - tak sportsmenka zapowiedziała program  na kanapie w "Dzień Dobry TVN".

Trenerka przyznała, że jadąc tam miała zamiar motywować te kobiety, ale to one przekazały jej mnóstwo pozytywnej energii i pokazały, że nawet po trudnych doświadczeniach życiowych można być optymistą. 

Dlaczego tak ważna jest kobieca solidarność?

Celem cyklu trenerki jest pokazanie tego, że w jedności siła i warto korzystać ze wsparcia innych osób. Szczególnie ważne są grupy jednoczące kobiety, które mają za sobą podobne historie. W ten sposób znajdują zrozumienie i mogą z kimś porozmawiać. Cykl będzie pojawiał się co dwa tygodnie i ma szansę być prawdziwym hitem:

Chciałabym w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają. Dzięki temu, że są razem, stają się silniejsze. To będą różne spotkania, różne grupy kobiet, które są bohaterkami, ale o których się nie mówi. (...) Sukces zawsze zdobywamy w grupie. - wyznała Anna Lewandowska.

Będziecie oglądać?

Zobacz takżeLewandowska zrobiła wywiad z Wojciechowską. Martyna opowiedziała jej o śmierci ojca Marysi!

Anna Lewandowska ma swój nowy cykl!

Anna Lewandowska

Będziecie oglądać ją w "DDTVN"?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wesołowski będzie pracować z Lewandowską
Newsy
Anna Lewandowska będzie pracować z Kubą Wesołowskim. Nie uwierzycie, co razem stworzą!

  Kuba Wesołowski w rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria zdradził, że chce zrewolucjonizować polski rynek usług mentoringowych. Dlatego też rozpoczął współpracę m.in. z Cleo, Joanną Przetakiewicz, Łukaszem Jakóbiakiem oraz... Anną Lewandowską! O co chodzi? "Be supreme" to duży event coachingowy, teatralny. Coś kompletnie wyjątkowego, 1500 osób w wielkiej hali i połączenie mentoringu z magią, iluzją i teatrem – mówi Kuba Wesołowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Co jeszcze zdradził? Zobacz!   Zobacz:  Lewandowscy spędzili sylwestra w Dubaju! Nie uwierzycie, z kim się bawili! ZDJĘCIA

Anna Lewandowska, Marina, Joanna Opozda, Milena Lewandowska na meczu Polska-Łotwa
Instagram
Newsy
Lewandowska, Marina, Grosicka na meczu Polska-Łotwa! Zobacz zdjęcia

Polska rozegrała mecz z Łotwą w ramach eliminacji do Euro 2020. Nasi piłkarze grali u siebie na Stadionie Narodowym. Dzięki temu mogli liczyć na liczny doping swoich wiernych kibiców. Na trybunach nie zabrakło również polskich WAGs. Żony i partnerki piłkarzy nie mogły sobie odmówić tej przyjemności i kibicowały ile sił w płucach. Kto pojawił się na meczu Polska-Łotwa? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews
Newsy
Anna Lewandowska w więzieniu nie mogła opanować łez! Co tam robiła?

Anna Lewandowska doczekała się swojego własnego cyklu w "Dzień Dobry TVN" . Nosi on nazwę "Sztuki walki". W każdym z odcinków Anna Lewandowska stara się spotykać z inspirującymi i wyjątkowymi kobietami. W najnowszej odsłonie żona "Lewego" odwiedziła zakład karny, gdzie porozmawiała z matkami-więźniarkami. Dla Ani Lewandowskiej było to wyjątkowo trudne spotkanie, które kosztowało ją sporo łez... Anna Lewandowska w zakładzie karnym dla matek-więźniarek Anna Lewandowska w najnowszym odcinku swojego cyklu dla "Dzień Dobry TVN" spotkała się z matkami-więźniarkami. Celebrytka próbowała dowiedzieć się od nich, dlaczego odbywają karę. Dziewczyny nie były skore do wyznań. Stwierdziły jedynie, że "narozrabiały". Anna Lewandowska ochoczo zajmowała się ich dziećmi i pokazywała, jak łatwo mogą poradzić sobie między innymi z powracającymi kolkami. Zobacz także:  Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Pojawiły się zdjęcia, które mają to potwierdzać W pewnym momencie Anna Lewandowska nie wytrzymała i wybuchnęła płaczem. Poruszyły ją bowiem wyznania matek-więźniarek na temat ich dzieci i silnych więzi, jakie je z nimi połączyły. Gdy Anna Lewandowska próbowała zadać kolejne pytanie, po prostu odjęło jej mowę.  To spotkanie na długo zostanie w mojej pamięci... - napisała na Instagramie wspominając nagrania do tego odcinka.  Oglądaliście ten odcinek? Anna Lewandowska wzruszyła się historią matek-więźniarek         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Już jutro o godz. 10:00, w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn , kolejny...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner