Anna Lewandowska
1/5
Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i od ostatnich kilku miesięcy rozwija swój kolejny projekt "Baby by Ann". Obecnie jest to strona z różnymi produktami dla dzieci. Można na niej znaleźć ubranka, zabawki, akcesoria różnego typu, a także wpisy na blogu z m.in. wywiadami ze sławnymi rodzicami. Teraz Anna Lewandowska zaczęła promować świąteczne ubranka dla dzieci stworzone przez szwagierkę - Milenę Lewandowską i jej markę Lololoon. Ceny robią wrażenie! Przekonajcie się na kolejnych stronach galerii. 

 

 

Zobacz: Lewandowska, Skrzynecka, Socha. Zobacz, jak gwiazdy obchodziły Mikołajki! 

2/5
Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska od kilku dni promuje na Instagramie świąteczne ubranka  dla dzieci ze specjalnymi dekoracyjnym naklejkami, które dziecko może samodzielnie zmieniać. 

 

- Nie da się ukryć, że od urodzenia mojej Klarci pytacie mnie w serkach przemiłych maili, gdzie kupuję sukieneczki czy inne ubranka dla mojej córki. I wiecie doskonale, że lubię polecać POLSKIE marki. Nie jest też żadną  tajemnicą, że sklep, który otworzyłam jest miejscem, w którym znajdziecie przede wszystkim wyselekcjonowane polskie marki - napisała Anna Lewandowska.

 

Zobacz: Anna Lewandowska rozpoczęła przygotowania do świąt! 

3/5
Anna Lewandowska

 

Trenerka pokazała sukienkę marki Lololoon Mileny Lewandowskiej i poleciła ją swoim fanom.

 

- Jesteście ciekawe, jakie nowości mam DLA Was? Dlacz chopczyków też będziemy mieć coś specjalnego;)... a ta sukieneczka, którą trzymam to nowa marka Lololoon Kids i podwójnie się cieszę, bo to projekt @lewandowskamilena7, która wkłada w to dużo serducha. Wspieram - napisała Anna Lewandowska.

 

Zobacz: Dlaczego Robert Lewandowski nie pokazuje na Instagramie twarzy córki? 

4/5
Anna Lewandowska

 

Ubranka są urocze, w ofercie można znaleźć sukienki czy sweterki. Ceny jednak powalają. Za sukienkę trzeba zapłacić 299 złotych, a za sweterek 199 złotych. To oburzyło fanki Lewandowskiej.

 

Piękne ubranka, ale są bardzo drogie.

Trochę przegięcie. 300 złotych za sukienkę... -

200 złotych za sweterek. Wszystko ładne, ale ceny masakra - piszą w komentarzach.

 

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

 

Zobacz: Burza pod postem Anny Lewandowskiej na Instagramie!

5/5
Ania Lewandowska czerwona bluza
Instagram

Nie da się ukryć, że w podobnych cenach można znaleźć markowe ubrania dla dorosłych. A wy uważacie, że te ceny to przegięcie?

 

Zobacz: Dziś Międzynarodowy Dzień Pocałunku! Zobacz, kto całujenajpiękniej!

Więcej na temat Anna Lewandowska