Anna Lewandowska w jeansowej kurtce Levis

Anna Lewandowska bez makijażu i w rozczochranych włosach porównuje się do księżniczki Disney'a. W takiej burzy loków jeszcze jej nie widzieliście! 

Anna Lewandowska w jeansowej kurtce Levis

Anna Lewandowska podczas relacji na InstaStories pokazała, jak wygląda po sesji zdjęciowej. Trenerka w rozczochranych włosach i bez makijażu porównała się do jednej z bohaterek bajek Disney'a! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Zdjęcie Anny Lewandowskiej z pewnością poprawi Wam humor.

Anna Lewandowska pokazała zaskakujące zdjęcie

Anna Lewandowska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego na co dzień mieszka w Monachium jednak już ponad tydzień temu przyleciała do Polski żeby  m.in.  przeprowadzić wywiad z Marylą Rodowicz i wziąć udział w sesji zdjęciowej promującej markę, której jest ambasadorką. Anna Lewandowska podczas relacji na InstaStories pokazywała dziś swoim fanom kulisy najnowszej sesji ze swoim udziałem. Jednak to późniejsze zdjęcie bez makijażu i w rozczochranej fryzurze zelektryzowało internautów.

Trenerka opublikowała swoje zdjęcia z sesji oraz fotkę wykonaną po powrocie do domu. Ania porównała się do księżniczki Meridy z bajki "Merida Waleczna", która miała burzę rudych loków na głowie. 

Musicie zobaczyć, jak po sesji zdjęciowej prezentowała się Anna Lewandowska. W takiej fryzurze nie widzieliśmy jej nawet po ostrym treningu! Tylko spójrzcie na grzywkę trenerki ;)

Pasują jej kręcone włosy? 

Zobacz także: Jadalnia marzeń! Anna Lewandowska pokazała przepiękne wnętrze. Ogromne okna, dużo światła i pastele

Anna Lewandowska pokazała się w kręconych włosach. Trenerka porównała się do księżniczki z bajki "Merida Waleczna".

Anna Lewandowska pokazała się w kręconych włosach
Instagram

Anna Lewandowska pokazała, że ma do siebie ogromny dystans.

Anna Lewandowska w koszuli białej
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22