Instagram
Newsy

Anna Lewandowska apeluje w sprawie przemocy domowej: "Okrutne pobicia dzieci i kobiet. Wiemy, że tak się dzieje!"

Anna Lewandowska zamieściła ważny wpis, w którym zaapelowała, aby każdy z nas reagował na przemoc domową.

Anna Lewandowska bardzo często zabiera głos w istotnych, społecznych tematach. Tym razem gwiazda odniosła się do sytuacji osób, które w czasie epidemii koronawirusa, są jeszcze bardziej narażone na przemoc domową. Trenerka nie wyobraża sobie braku reakcji i poprosiła swoich fanów, aby nie pozostali obojętni na los wielu krzywdzonych w ten sposób ludzi. Zobaczcie, co napisała Ania Lewandowska.

Zobacz także: Ku rozpaczy Ani Lewandowskiej, mała Klara nie chce ich nosić! "Po kim ona to ma?"

Anna Lewandowska nie ma czasu na gotowanie. Potrafi zrobić obiad w... 20 minut! WIDEO

Anna Lewandowska apeluje o reakcję w sprawie przemocy domowej

Anna Lewandowska już za chwilę zostanie mamą. Trenerka zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża, rodziny, przyjaciół i najbliższych. Niestety, nie wszystkie kobiety i ich dzieci mogą cieszyć się życiem, bowiem każdego dnia muszą zmagać się z oprawcą. W tym trudnym czasie, kiedy jesteśmy odizolowani i spędzamy zdecydowanie więcej czasu w domach, przemoc nasila się. 

Anna Lewandowska postanowiła nie milczeć w tym temacie i zaapelowała do internautów, aby zawsze reagowali na przejawy przemocy.

Serce mi pęka!
W czasie kwarantanny dużo mówimy o wirusie, przed którym musimy się izolować.
Ale bardzo mało mówi się o osobach, dla których izolacja wiąże się ze strasznym cierpieniem... tym fizycznym, o tych co cierpią katusze mieszkając pod jednym dachem z oprawcą. Okrutne pobicia dzieci i kobiet. Wiemy, że tak się dzieje😞
Izolacja, stres, widmo utraty pracy lub jej brak od dawna nasila, istniejącą już w wielu domach, PRZEMOC - czytamy we wpisie Anny Lewandowskiej. 

W dalszej części postu przyszła mama napisała, że nie wyobraża sobie przejść obojętnie wobec przemocy w stosunku do matek i dzieci. O to samo poprosiła swoich obserwatorów. 

Reagujmy na to, co za ścianą. Nie zostawiajmy krzywdzonych dzieci i kobiet samym sobie. [...] Jako rodzic nie wyobrażam sobie przejść obojętnie wobec tak trudnej sytuacji wielu dzieci i matek. Nie bądźmy obojętni, pomagajmy - to zawsze daje siłę - dodała Anna Lewandowska.

Cały wpis Ani Lewandowskiej możecie przeczytać poniżej. Gwiazda poruszyła naprawdę istotną sprawę, bowiem w okresie kwarantanny, oprawcy mogą o wiele częściej podnosić rękę na swoich najbliższych. Nie bądźmy na to obojętni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serce mi pęka! W czasie kwarantanny dużo mówimy o wirusie, przed którym musimy się izolować. Ale bardzo mało mówi się o osobach, dla których izolacja wiąże się ze strasznym cierpieniem... tym fizycznym, o tych co cierpią katusze mieszkając pod jednym dachem z oprawcą. Okrutne pobicia dzieci i kobiet. Wiemy, że tak się dzieje😞 Izolacja, stres, widmo utraty pracy lub jej brak od dawna nasila, istniejącą już w wielu domach, PRZEMOC. Nie bądźmy obojętni!!!!!!!!!!!!!! - Reagujmy na to, co za ścianą. - Nie zostawiajmy krzywdzonych dzieci i kobiet samym sobie. Osoby, które doświadczają przemocy domowej często boją się prosić o pomoc. To jest przestrzeń dla naszej reakcji. Zwróćmy uwagę na wspierające fundacje, takie jak @dajemydzieciomsile - wspierajmy wspólnie. Jako rodzic nie wyobrażam sobie przejść obojętnie wobec tak trudnej sytuacji wielu dzieci i matek. Nie bądźmy obojętni, pomagajmy - to zawsze daje siłę. PODAJ DALEJ! #stop

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Ania Lewandowska już za chwilę urodzi swoje drugie dziecko. Gwiazda nie może wyobrazić sobie braku reakcji w sprawie przemocy w stosunku do kobiet i dzieci! Poprosiła o to też swoich fanów! 

Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Zobacz także
Anna Lewandowska zrobi karierę w Niemczech?

Anna Lewandowska zdradziła jak zrobić... antywirusową jaglankę! Ten przepis pokochali internauci!

Koronawirus w Polsce. Anna Lewandowska zabrała głos! Obawia się o swoje zdrowie?

 

Katarzyna Grochola
East News
Newsy
Katarzyna Grochola opowiedziała o przemocy w związku. Przeżyła piekło: "Miałam ślady od duszenia na szyi"
Katarzyna Grochola pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim związku. Okazuje się, że mama Doroty Szelągowskiej przeżyła prawdziwe piekło. Pisarka była ofiarą przemocy domowej.

Katarzyna Grochola jakiś czas temu otwarcie przyznała, że była w związku, w którym doświadczyła brutalnej przemocy. Jej dramat trwał kilka lat, a pisarka długo nie potrafiła się z niego wyrwać. Gwiazda ostatnio była gościem programu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała więcej szczegółów dotyczących jej tragedii. To, czego doświadczyła jest naprawdę wstrząsające.  Zobacz także:  Katarzyna Grochola poszła w ślady swojej córki Doroty Szelągowskiej i wzięła ślub w sekrecie... Katarzyna Grochola opowiedziała o swoim toksycznym związku. Pisarka przeżyła piekło Pandemia koronawirusa spowodowała, że od wielu miesięcy większość naszego życia spędzamy w domach. Okres izolacji niestety sprzyja rozwojowi przemocy domowej, a ofiary nie mając szansy wyjścia do ludzi, pogłębiają się w swojej tragedii. Właśnie ten temat był ostatnio poruszany w programie "Dzień dobry TVN" , gdzie gościem śniadaniówki była Katarzyna Grochola.  Pisarka doskonale wie, co oznacza przemoc. Doświadczała jej przez kilka lat - jej parter znęcał się nad nią, a do tego po 12 latach od zakończenia związku Katarzyna Grochola dowiedziała się, że był też pedofilem. Jakiś czas temu w wywiadzie dla "Vivy!" pisarka zapewniła jednak, że mężczyzna nie molestował jej córki, Doroty Szelągowskiej , jednak krzywdził ją w zupełnie inny sposób.  Nic o nim nie wiedziałam. Nie wiedziałam, że pije, że jego poprzednia żona uciekła. To była ciężka szkoła życia. Tylko trzy lata, które bardzo wpłynęły na moje i Doroty życie. Ona miała gorzej, bo była dzieckiem, a ja – że się tak wyrażę – to piekło jej stworzyłam, przenosząc ją z Warszawy w kompletnie nieznaną sytuację pod Grodzisk Mazowiecki półtora kilometra do kolejki WKD -...

Katarzyna Glinka jest w ciąży
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ciężarna Katarzyna Glinka przerażona sytuacją: "Nie bądźmy dla siebie obojętni"
Katarzyna Glinka skomentowała sytuację koronawirusa w Polsce. Co ją najbardziej przeraża?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się bardzo szybko. Dziś, 15 marca, mamy już 111 osób zarażonych w tym trzy ofiary śmiertelne. Ciężarna Katarzyna Glinka apeluje o rozsądek i odpowiedzialność. Na temat ryzyka związanego z zarażeniem wirusem COVID-19 dla kobiet w ciąży apelowała także Małgorzata Rozenek: Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. A co najbardziej przeraża Katarzynę Glinkę?  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel Ciężarna Katarzyna Glinka o koronawirusie  Gwiazdy korzystają ze swoich zasięgów w social mediach, aby przypominać swoim odbiorcom, jak ważne jest, szczególnie teraz w tak zwanej "kwarantannie społeczeństwa" przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Oby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa powinniśmy w najbliższym czasie przebywać w domach. Temat ten postanowiła podjąć również Katarzyna Glinka:   Ależ trudne są informacje na temat rozwoju sytuacji wirusowej w Polsce i na świecie. Myślę sobie, że ważne na dziś jest zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności. Dodała również, że jest przerażona paniką, jaka została wywołana przez koronawirusa.  Jednak coś co mnie przeraża to panika... Nie bądźmy dla siebie obojętni w tym wszystkim. Zachowajmy spokój i rozsądek...  Ważne, aby w tym okresie szczególnie apelować o zachowanie rozsądku. Eksperci wskazują, że lekceważenie wskazań przeciwko rozprzestrzenianiu się koronowirusa było jedną z przyczyn dramatu,...

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak spędza czas z synem. Koronawirus w Polsce
Instagram
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak organizuje czas synowi
Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze wspólnego spaceru z synem. Jak organizuje czas synowi podczas kwarantanny związanek z koronawirusem?

Ania z " Rolnik szuka żony " samotnie wychowuje 12-letniego syna. Jan, podobnie jak inne dzieci w Polsce, przez najbliższe dwa tygodnie będzie uczył się w domu.  Decyzją rządu wszystkie szkoły i inne placówki oświatowe w kraju zostały zamknięte na okres przynajmniej dwóch tygodni. W tym czasie apeluje się o pozostanie w domach.  Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak organizuje czas synowi. Internauci są podzieleni.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Małgosia z "Rolnik szuka żony" pełna obaw: "Bronimy się domowymi sposobami" Ania z "Rolnik szuka żony" organizuje czas synowi podczas kwarantanny Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze wspólnego spaceru z synem. Jaś miał ze sobą piłkę, którą kopał, krocząc obok mamy:  Chociaż na chwilkę łapiemy trochę słońca 😎 - napisała Ania  Pomysł na spacerowanie w okresie kwarantanny nie spodobał się części internautów, którzy postanowili wyrazić swoją opinię:  - Kwarantanna obowiązuje każdego... Was powinna również jak nie dla wszego bezpieczeństwa to dla innych - #zostajewdomu i rozsądnie i odpowiedzialnie byłoby się tego trzymać. - Kwarantanna to nie ferie. Wszyscy wyjdźmy na chwilę i bądźmy jak Włosi 👏 no super. - napisali zdenerwowani Inni stanęli w obronie Anny, tłumacząc, że spacery nie są zabronione. Zażywanie naturalnej witaminy D jest nawet wskazane. Najważniejsze, żeby unikać miejsc, w których obecne są skupiska ludzi:  - Ludzie, wszyscy trąbią o spacerach, że wskazane. Jak widać, tłumu nie ma - Spacery są nawet wskazane! Trzeba się dotleniać i łapać słońce ☀ 😊 trzeba ograniczać kontakty z innymi ludźmi i skupiska... Minister zdrowia Łukasz Szumowski, komentując decyzję o...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik