Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Karwan
Instagram
Newsy

Poruszające wyznanie Anny Karwan o zmarłym tacie: "Alkohol w domu to raczej była codzienność"

Poruszające wyznanie Anny Karwan o zmarłym tacie: "Alkohol w domu to raczej była codzienność"

Choć w finale „Tańca z gwiazdami” spotkały się Julia Wieniawa i Edyta Zając, to uczestniczką, którą wielu widzów miało nadzieję również w nim zobaczyć, była Anna Karwan (34). 

„Cios poniżej pasa”, „Ania zasługiwała na więcej”, „Nieporozumienie!”, pisali internauci, często dodając, że gwiazda odpadła z programu przedwcześnie i niesprawiedliwie. Sama Karwan także wydawała się zaskoczona, że jej przygoda z „Tańcem z gwiazdami” tak nagle skończyła się w ósmym odcinku. Tym bardziej że był to program, w którym po raz pierwszy się otworzyła i podzieliła intymnymi wspomnieniami o zmarłym tacie. Czy właśnie dlatego piosenkarka tak mocno przeżyła fakt, że odpadła z show? A może jej wyznanie się do tego przyczyniło?

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające

"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające

Dlaczego Anna Karwan odpadła z "Tańca z gwiazdami"

To nie pierwszy raz, kiedy „Taniec z gwiazdami” opuściła gwiazda uznawana za faworytkę. Pierwszy raz jednak był to tak nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Dzień przed emisją feralnego odcinka Anna dowiedziała się, że jej taneczny partner Jan Kliment musi się poddać kwarantannie, a ona sama na parkiecie pojawi się z Kamilem Kuroczką. Choć tancerz szybko opanował choreografię i zaprezentowali z Anną świetny układ, to widać było, że zmiana partnera stresowała Karwan. 

Samopoczucia nie poprawił jej też juror Andrzej Grabowski, który skomentował jej występ w zaskakująco bezpośredni sposób: 

„Słuchaj, Ania, ty bardzo ładnie śpiewasz, bardzo ładnie tańczysz, a uwielbiasz sama siebie wprowadzać w jakąś depresję. (…) po jaką cholerę ciągle podpierasz się tymi cytatami, jakbyś nie wierzyła we własne życie i własne osiągnięcia, własny talent i własne możliwości?”. 

Chwilę później Karwan, nazywana czarnym koniem tej edycji, odpadła z programu. 

– Zasady są proste i nie zawsze chodzi tylko o taniec – mówi „Fleszowi” jurorka show Iwona Pavlović. – Ważne są oceny sędziów, ale i popularność wśród widzów przed telewizorami. Ani mogło zabraknąć głosów, które dotąd wysyłali fani Janka Klimenta – ocenia jurorka. – Szkoda, bo bardzo Anię polubiłam i miała szansę zawalczyć o wygraną. Przykro mi, że tak to przeżyła – dodała Pavlović.

Po ogłoszeniu werdyktu Karwan nie chciała kontaktować się z mediami, potrzebowała czasu dla siebie. Czy żal Karwan po odpadnięciu jeszcze pogłębiły wzruszające wyznania, na które zdecydowała się w programie?

Bolesne wspomnienia Anny Karwan

Zanim piosenkarka odpadła z programu, jeden z tańców zadedykowała nieżyjącemu ojcu. Z cierpiącym na alkoholizm, praktycznie nieobecnym w życiu Anny tatą łączyły ją trudne relacje. 

„Urodziłam się w takich czasach, gdzie alkohol w domu to raczej była codzienność i wszelkie przekraczanie granic to też była codzienność”, wyznała w odcinku, w którym uczestnicy zabrali widzów w rodzinne strony. 

Swój dom w Łaszczowie, niedaleko granicy z Ukrainą, Anna opuściła z mamą i siostrą, gdy miała 10 lat. 

„Tata Ani był chory, mogę powiedzieć, że nieuleczalnie, bo ktoś, kto nie chce się leczyć, to jest nieuleczalnie chory”, dodała jej mama. 

To właśnie przy okazji nagrań tego odcinka Anna po raz pierwszy od prawie 15 lat odwiedziła dom oraz grób taty. 

„Przeżyłam jedną z najtrudniejszych podróży w moim życiu. (…) Czuję, że nareszcie zamknęłam ten etap na zawsze”, napisała później na Facebooku. Karwan wybaczyła tacie ból, jaki zadał jej w dzieciństwie, ale to, z jak ogromnymi emocjami się mierzyła, widać na nagraniu, które kilkukrotnie musiała przerywać…

Odejście z "Tańca z gwiazdami" przybiło Annę Karwan?

– Może właśnie te zwierzenia zwiększyły ból Ani po przegranej? Najpierw przecież bardzo otworzyła się emocjonalnie, a kilka dni później tym jej emocjom podziękowano – zastanawia się Pavlović.

Bo to, że Karwan jest rozczarowana, dało się zauważyć. 

– Odejście z programu ją przybiło. Ania jest wrażliwa, ale jest też twarda. Wyjdzie z tego silniejsza, taka już jest – wyznała w rozmowie z „Fleszem” osoba z ekipy „TzG”. 

Jak sobie radzi? „Staram się dać sobie czas, pozwolić ego, żeby wypluło wszystkie pretensje, roszczenia, żal i przeanalizowało każdy ruch, a jak to uwolnię, moja dusza widzi, po co to wszystko się wydarzyło”, napisała Karwan na Instagramie. 

A Iwona Pavlović dodaje:

– Czasem w takich emocjach tworzą się cudne sprawy. Życzę Ani, aby to wszystko, co w tym programie przeżyła: te piękne chwile, ale i ten smutek, wykorzystała swoją artystyczną duszą. Wtedy jej szklanka będzie do połowy pełna, a nie pusta.

Anna Karwan i Jan Kliment
East News
 

Anna Karwan w różowej sukience w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające
Zobaczie poruszające wyznanie Anny Karwan tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszona artystka przerwała wywiad, kiedy wspominała zmarłego ojca.

Zobaczcie poruszające wyznanie Anny Karwan  tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszona artystka przerwała wywiad, kiedy wspominała zmarłego ojca. Wokalistka nie potrafiła powstrzymać łez mówiąc o tym, jak zapamiętała swojego tatę. Anna Karwan w jednym z wcześniejszych odcinków "Tańca z Gwiazdami" pierwszy opowiedziała, jak bardzo cierpiała przez swojego ojca, który był alkoholikiem. Teraz postanowiła zadedykować mu taniec, który wykona w programie Polsatu.  (...) pamiętam, że zrobił dla mnie huśtawkę. Pamiętam, że był na kilku wydarzeniach artystycznych moich, ale nie pamiętam jego głosu i w ogóle nie pamiętam jego słów... nie pamiętam tego - powiedziała wzruszona Anna Karwan podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio widzowie "Tańca z Gwiazdami" mogli zobaczyć poruszającą podróż Anny Karwan w rodzinne strony. Wokalistka przyznała, że zrobiła to po raz pierwszy od wielu lat.  Mój tata odszedł 12 lat temu i rzeczywiście byłam tu wtedy po raz ostatni. Ja dzisiaj dojrzałam do tego, żeby mojego kochanego tatę odwiedzić. Zrobię to sama - mówiła wówczas gwiazda. Dziś Anna Karwan w "Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje dwa tańce. W pierwszym wystąpi ze swoją ukochaną córką Oliwią, którą do tej pory chroniła przed mediami, a drugi taniec zadedykuje zmarłemu ojcu.  Zobaczcie poruszający fragment nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Zobacz także:  Kim jest Anna Karwan, uczestniczka "Tańca z gwiazdami 11"? W przeszłości przeżyła piekło Anna Karwan zadedykuje swój taniec zmarłemu ojcu.  

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto odpadł z programu? Emocjonalny występ Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka!
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto odpadł z programu? Emocjonalny występ Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka!

W ostatnim odcinku " Tańca z gwiazdami " emocji nie brakowało! Tydzień temu z programem musieli pożegnać się  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke , a to oznacza, że zostało już tylko sześć   par, które walczyły o zwycięstwo. Wśród nich Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, niedawno zakończyli swój związek. Jak poradzili sobie z występem, który tak wiele ich kosztował? Zobaczcie, kto odpadł z programu i stracił szansę na Kryształową Kulę!  Co jeszcze wydarzyło się w "Dancing with the stars"? Tak prezentowała się punktacja w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"! W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" pojawili się wyjątkowi goście. W pierwszej rundzie uczestnicy zatańczyli bez profesjonalnego tancerza, ale z zaproszoną przez siebie bliską osobą. Sylwia Lipka zachwyciła na parkiecie ze starszym o 6 lat bratem Danielem, ze swoim bratem Marcelem zatańczył też Mikołaj Jędruszczak, a Anna Karwan zdecydowała się na występ z córką Oliwką. Z kolei Julia Wieniawa zaprosiła do duetu swoją mentorkę z dzieciństwa, 75 -letnią p. Teresę.  Parą, która wzbudziła w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" największe emocje byli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Przed występem poruszyli temat swojego rozstania, które jest dla nich obojga wyjątkowo trudne: Podjęliśmy wspólną decyzję o rozstaniu. Ja nie ukrywam, że ją kocham. Z jednej strony jestem smutny, a z drugiej to daje nadzieję. - powiedział Mikołaj Jędruszczak. A Sylwia Madeńska dodała: To rozstanie pokazało tylko, jakim uczuciem go darzę .  W  drugiej części programu pojawiły się bardzo osobiste dedykacje od uczestników dla bliskich osób. Sylwia Lipka taniec zadedykowała...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner