Anna Karwan
Instagram
Newsy

Poruszające wyznanie Anny Karwan o zmarłym tacie: "Alkohol w domu to raczej była codzienność"

Poruszające wyznanie Anny Karwan o zmarłym tacie: "Alkohol w domu to raczej była codzienność"

Choć w finale „Tańca z gwiazdami” spotkały się Julia Wieniawa i Edyta Zając, to uczestniczką, którą wielu widzów miało nadzieję również w nim zobaczyć, była Anna Karwan (34). 

„Cios poniżej pasa”, „Ania zasługiwała na więcej”, „Nieporozumienie!”, pisali internauci, często dodając, że gwiazda odpadła z programu przedwcześnie i niesprawiedliwie. Sama Karwan także wydawała się zaskoczona, że jej przygoda z „Tańcem z gwiazdami” tak nagle skończyła się w ósmym odcinku. Tym bardziej że był to program, w którym po raz pierwszy się otworzyła i podzieliła intymnymi wspomnieniami o zmarłym tacie. Czy właśnie dlatego piosenkarka tak mocno przeżyła fakt, że odpadła z show? A może jej wyznanie się do tego przyczyniło?

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające

"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające

Dlaczego Anna Karwan odpadła z "Tańca z gwiazdami"

To nie pierwszy raz, kiedy „Taniec z gwiazdami” opuściła gwiazda uznawana za faworytkę. Pierwszy raz jednak był to tak nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Dzień przed emisją feralnego odcinka Anna dowiedziała się, że jej taneczny partner Jan Kliment musi się poddać kwarantannie, a ona sama na parkiecie pojawi się z Kamilem Kuroczką. Choć tancerz szybko opanował choreografię i zaprezentowali z Anną świetny układ, to widać było, że zmiana partnera stresowała Karwan. 

Samopoczucia nie poprawił jej też juror Andrzej Grabowski, który skomentował jej występ w zaskakująco bezpośredni sposób: 

„Słuchaj, Ania, ty bardzo ładnie śpiewasz, bardzo ładnie tańczysz, a uwielbiasz sama siebie wprowadzać w jakąś depresję. (…) po jaką cholerę ciągle podpierasz się tymi cytatami, jakbyś nie wierzyła we własne życie i własne osiągnięcia, własny talent i własne możliwości?”. 

Chwilę później Karwan, nazywana czarnym koniem tej edycji, odpadła z programu. 

– Zasady są proste i nie zawsze chodzi tylko o taniec – mówi „Fleszowi” jurorka show Iwona Pavlović. – Ważne są oceny sędziów, ale i popularność wśród widzów przed telewizorami. Ani mogło zabraknąć głosów, które dotąd wysyłali fani Janka Klimenta – ocenia jurorka. – Szkoda, bo bardzo Anię polubiłam i miała szansę zawalczyć o wygraną. Przykro mi, że tak to przeżyła – dodała Pavlović.

Po ogłoszeniu werdyktu Karwan nie chciała kontaktować się z mediami, potrzebowała czasu dla siebie. Czy żal Karwan po odpadnięciu jeszcze pogłębiły wzruszające wyznania, na które zdecydowała się w programie?

Bolesne wspomnienia Anny Karwan

Zanim piosenkarka odpadła z programu, jeden z tańców zadedykowała nieżyjącemu ojcu. Z cierpiącym na alkoholizm, praktycznie nieobecnym w życiu Anny tatą łączyły ją trudne relacje. 

„Urodziłam się w takich czasach, gdzie alkohol w domu to raczej była codzienność i wszelkie przekraczanie granic to też była codzienność”, wyznała w odcinku, w którym uczestnicy zabrali widzów w rodzinne strony. 

Swój dom w Łaszczowie, niedaleko granicy z Ukrainą, Anna opuściła z mamą i siostrą, gdy miała 10 lat. 

„Tata Ani był chory, mogę powiedzieć, że nieuleczalnie, bo ktoś, kto nie chce się leczyć, to jest nieuleczalnie chory”, dodała jej mama. 

To właśnie przy okazji nagrań tego odcinka Anna po raz pierwszy od prawie 15 lat odwiedziła dom oraz grób taty. 

„Przeżyłam jedną z najtrudniejszych podróży w moim życiu. (…) Czuję, że nareszcie zamknęłam ten etap na zawsze”, napisała później na Facebooku. Karwan wybaczyła tacie ból, jaki zadał jej w dzieciństwie, ale to, z jak ogromnymi emocjami się mierzyła, widać na nagraniu, które kilkukrotnie musiała przerywać…

Odejście z "Tańca z gwiazdami" przybiło Annę Karwan?

– Może właśnie te zwierzenia zwiększyły ból Ani po przegranej? Najpierw przecież bardzo otworzyła się emocjonalnie, a kilka dni później tym jej emocjom podziękowano – zastanawia się Pavlović.

Bo to, że Karwan jest rozczarowana, dało się zauważyć. 

– Odejście z programu ją przybiło. Ania jest wrażliwa, ale jest też twarda. Wyjdzie z tego silniejsza, taka już jest – wyznała w rozmowie z „Fleszem” osoba z ekipy „TzG”. 

Jak sobie radzi? „Staram się dać sobie czas, pozwolić ego, żeby wypluło wszystkie pretensje, roszczenia, żal i przeanalizowało każdy ruch, a jak to uwolnię, moja dusza widzi, po co to wszystko się wydarzyło”, napisała Karwan na Instagramie. 

A Iwona Pavlović dodaje:

– Czasem w takich emocjach tworzą się cudne sprawy. Życzę Ani, aby to wszystko, co w tym programie przeżyła: te piękne chwile, ale i ten smutek, wykorzystała swoją artystyczną duszą. Wtedy jej szklanka będzie do połowy pełna, a nie pusta.

Anna Karwan i Jan Kliment
East News
 

Anna Karwan w różowej sukience w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Anna Karwan przerwała wywiad wspominając zmarłego ojca... Poruszające
Zobaczie poruszające wyznanie Anny Karwan tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszona artystka przerwała wywiad, kiedy wspominała zmarłego ojca.

Zobaczcie poruszające wyznanie Anny Karwan  tuż przed kolejnym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami"! Wzruszona artystka przerwała wywiad, kiedy wspominała zmarłego ojca. Wokalistka nie potrafiła powstrzymać łez mówiąc o tym, jak zapamiętała swojego tatę. Anna Karwan w jednym z wcześniejszych odcinków "Tańca z Gwiazdami" pierwszy opowiedziała, jak bardzo cierpiała przez swojego ojca, który był alkoholikiem. Teraz postanowiła zadedykować mu taniec, który wykona w programie Polsatu.  (...) pamiętam, że zrobił dla mnie huśtawkę. Pamiętam, że był na kilku wydarzeniach artystycznych moich, ale nie pamiętam jego głosu i w ogóle nie pamiętam jego słów... nie pamiętam tego - powiedziała wzruszona Anna Karwan podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio widzowie "Tańca z Gwiazdami" mogli zobaczyć poruszającą podróż Anny Karwan w rodzinne strony. Wokalistka przyznała, że zrobiła to po raz pierwszy od wielu lat.  Mój tata odszedł 12 lat temu i rzeczywiście byłam tu wtedy po raz ostatni. Ja dzisiaj dojrzałam do tego, żeby mojego kochanego tatę odwiedzić. Zrobię to sama - mówiła wówczas gwiazda. Dziś Anna Karwan w "Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje dwa tańce. W pierwszym wystąpi ze swoją ukochaną córką Oliwią, którą do tej pory chroniła przed mediami, a drugi taniec zadedykuje zmarłemu ojcu.  Zobaczcie poruszający fragment nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Zobacz także:  Kim jest Anna Karwan, uczestniczka "Tańca z gwiazdami 11"? W przeszłości przeżyła piekło Anna Karwan zadedykuje swój taniec zmarłemu ojcu.  

Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"
"Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował"

Widzowie nie są zadowoleni z decyzji przywrócenia Sylwestra Wilka do " Tańca z Gwiazdami" . W dzisiejszym odcinku z show odpadły aż dwie pary. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova z powodu zarażenia koronawirusem nie mogą wziąć dalej udziału, a w dzisiejszym odcinku z programem pożegnali Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który wystąpił w zastępstwie Janka Klimenta. Internauci uważają, że produkcja powinna pozwolić pozostać w grze Annie Karwan, która swoją pracą zasłużyła na drugą szansę. Dlaczego widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka?  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka? Sylwester Wilk był uczestnikiem aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami" jednak z powodów zdrowotnych niecały miesiąc temu dobrowolnie zrezygnował z udziału w show. Powodem był fakt, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. W swoim ostatnim odcinku zatańczył bez niej, jednak mimo takiej przeszkody uzyskał od jurorów  maksymalną liczbę punktów.  Podczas dzisiejszego odcinka z "Tańca z Gwiazdami" odpadła Anna Karwan i Kamil Kuroczko, który pojawił się w zastępstwie zarażonego koronawirusem Janka Klimenta. W dalszych zmaganiach o "kryształową kulę" nie wezmą udziału również Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, którzy również przebywają na kwarantanie. Decyzją produkcji w przyszłym tygodniu do programu wróci Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz. Widzowie nie są zadowoleni z takiej decyzji:  - Trochę to mało honorowe... W stosunku do innych par... O ile się nie mylę to sam zrezygnował 🤷🏻‍♂️🤔 - Mógł po prostu nikt nie odpaść. Według...

Anna Karwan z córką Oliwią w Tańcu z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pokazała swoją 7-letnią córkę Oliwię. Wychowuje ja samotnie - co stało się z ojcem?
"Taniec z gwiazdami": Anna Karwan pokazała swoją 7-letnią córkę Oliwię. Wychowuje ja samotnie - co stało się z ojcem?

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" działo się naprawdę wiele! Najwięcej emocji wzbudziło w show odpadnięcie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island" ( Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! ). Jednak warto również wspomnieć o tym, co działo się przed... W "Tańcu z gwiazdami" uczestnicy na początku odcinka wystąpili razem ze swoimi najbliższymi. Nas najbardziej zachwycił występ Anny Karwan z jej siedmioletnią córką Oliwią. Zobacz także:  Kim jest Anna Karwan, uczestniczka "Tańca z gwiazdami 11"? W przeszłości przeżyła piekło Anna Karwan zatańczyła ze swoją córką Oliwię sambę do utworu Viki Gabor, "Superhero". To było prawdziwe szaleństwo! Widać było, że Oliwia czuje muzykę, tak jak jej mama, dosłownie całym ciałem! To był piękny występ. Możecie go zobaczyć poniżej:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Paź 2, 2020 o 11:38 PDT Oliwia, córka Anny Karwan, pięknie tańczy i śpiewa. Jednak w tym momencie nie wiąże swojej przyszłości z karierą muzyczną lub taneczną. Marzy jej się gromada psów... i stajnia! Na zdjęciach widać, że Oliwia jest niezwykle utalentowana! Odziedziczyła po mamie nie tylko talent, ale i urodę! Dziewczynka jest przeurocza! Czy Anna Karwan ma partnera? Anna Karwan rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Samotnie wychowuje córeczkę Oliwię ze związku z Markiem Zielińskim, która przyszła na świat w 2013 roku. W...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik