Mateusz Szymkowiak odpowiada Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska śmiała się z "Pytania na śniadanie". Zobaczcie mistrzowską ripostę gwiazdy TVP!

Mateusz Szymkowiak odpowiada Kalczyńskiej

Mateusz Szymkowiak, znany dziennikarz z Pytania na śniadanie, odpowiada na złośliwy komentarz gwiazdy Dzień Dobry TVN Anny Kalczyńskiej, która jakiś czas temu śmiała się z redakcji konkurencyjnego programu za jedną z "belek", na której pojawił się temat rozmowy z danym gościem. 

 

Mateusz Szymkowiak odpowiada Ani Kalczyńskiej

 

Annę Kalczyńską rozśmieszyła belka, która pojawiła się podczas rozmowy z Mikołajem Roznerskim: "Co robić, gdy motylom w brzuchu opadają skrzydła". Dziennikarka żartobliwie stwierdziła, że ekipa PnŚ to mistrzowie belek. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Mateusz Szymkowiak, reporter programu śniadaniowego TVP odpisał Annie. Przypomniał wpadkę realizatorów "Dzień Dobry TVN", którzy popełnili błąd ortograficzny na swojej "belce":

 

Mała skucha @annakalczynskam 😝. Bardzo przeceniła Pani Redaktor @pytanienasniadanie, bo co najwyżej jesteśmy wicemistrzami belek, mistrzostwo przecież od dawna należy do @dziendobrytvn! 😜. P.S.- Ponieważ tak zelektryzował Panią temat o motylach to ja dzisiaj, nagrywając materiały w @butterflieskrakow postanowiłem dać Pani w prezencie bilet rodzinny właśnie do krakowskiego Muzeum Żywych Motyli. Jestem pewny, że dzieciom się tam bardzo spodoba! Jutro wysyłam go na Hożą, tylko proszę obiecać, że - podczas wizyty w Krakowie - pójdziecie! 😘.

Kalczyńska odpowiedziała na wpis Szymkowiaka, dziękując mu za zaproszenie:

Redaktorze! Bardzo dziękuję za pomysł i zaproszenie. Z przyjemnością skorzystamy przy najbliższej okazji:) dzieci będą zachwycone. - napisała Anna.

Czy będzie ciąg dalszy tzw. "afery belkowej"? :)

 

Zobacz także: Anna Kalczyńska znika z DDTVN?! Gwiazda TVN przeprosiła fanów: "Sytuacja nas przerosła"

 

Mateusz Szymkowiak odpowiada Ani Kalczyńskiej

 

Anna Kalczyńska zniknęła z DDTVN?
Instagram

 

Mateusz Szymkowiak  na konferencji The Voice of Poland
Akpa

 

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53