Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Śmierć Przybylskiej kosztowała Kalczyńską sporo nerwów: Nie spałam całą noc

A razem z nią dwie inne gwiazdy

Informacja o śmierci Anny Przybylskiej została podana do publicznej wiadomości w niedzielę wieczorem. Co zrozumiałe, temat ten dominował w porannych doniesieniach telewizyjnych, m.in. w Dzień Dobry TVN. Gościem był Radosław Piwowarski, którego można namaścić na odkrywcę jej talentu. Przypomnijmy: "W najlepszym momencie kariery pojechała za mężem"

Poniedziałkowe wydanie Dzień Dobry TVN prowadziła Anna Kalczyńska, która zaledwie kilka tygodni temu zadebiutowała w programie w tej roli. Jak poradziła sobie z tak wymagającym zadaniem? Nie jest przecież łatwo oddzielić swoich personalnych odczuć od profesjonalizmu, który należy zachować na wizji. W rozmowie z AfterParty.pl, Kalczyńska przyznaje, że nie spała przez całą noc poprzedzającą to wydanie DDTVN i było to dla niej olbrzymie wyzwanie. Dodaje, że w takiej chwili pomyślała o pracy w TVN24, gdzie tego typu tematy są szerzej omawiane.
 

Jest to bardzo ciężkie. To chwila, kiedy dociera do nas, że śmierć jest częścią życia i wszystkim nam przypadnie w udziale, ale tak strasznie trudno pogodzić się z nią w sytuacji tak pięknej, wspaniałej, wrażliwej, pełnej humoru i pasji życia osoby, jaką była Ania Przybylska. Ja przyznam, że nie spałam całą noc, bo wiedzieliśmy już, że spotkamy się z Radosławem Piwowarskim i Agnieszką Jastrzębską, że będziemy rozmawiać o Ani. I naprawdę, na wszystkie sposoby zastanawiałam się, które elementy poruszyć, jak powiedzieć o Ani, czego absolutnie nie powiedzieć i tak dalej, więc jest to bardzo trudne. Szczególnie w telewizji śniadaniowej, gdzie temat goni następny. W tym momencie naprawdę pomyślałam właśnie o byłej pracy, bo tam w takich sytuacjach mamy więcej czasu na to, żeby komuś oddać cześć i trochę powspominać. Tutaj po 15 minutach popędziliśmy dalej, no ale takie jest też życie i może to też jest kolejna lekcja - wyznała w rozmowie z nami Kalczyńska.


Poradziła sobie z wyzwaniem? Oglądaliście wtedy DDTVN?

Zobacz: Smutek, żal i niedowierzanie. Tak gwiazdy zareagowały na śmierć Ani Przybylskiej

Anna Przybylska z dziećmi w "Vivie!":

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner