Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska zwykle skromna, tym razem pokazała jednak naprawdę dużo! I widać efekty odchudzania!

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska pokazała zgrabne nogi na Instagramie! Prezenterka stacji TVN słynie z nienagannych manier i skromnego stylu, lecz tym razem pokazała naprawdę sporo! Na profilu gwiazdy stacji TVN pojawiła się fotka ze SPA, na której widać nogi Anny Kalczyńskiej w całej okazałości. I trzeba przyznać, że to bardzo atrakcyjny widok!

Od jakiegoś czasu gwiazda "Dzień dobry TVN" jest na diecie odchudzającej. Kalczyńska postanowiła zrzucić kilka kilogramów, przygotowując się do sezonu bikini. Po najnowszym zdjęciu stwierdzamy, że już widać efekty. Jakiś czas temu prezenterka informowała, że zrzuciła 2 z planowanych 6 kilogramów.

Nie korzystam też z windy i dźwigam zakupy, żeby wyrabiać mięśnie. Kiedy mogę rezygnuję z samochodu na rzecz szybkiego spaceru - zdradziła w wywiadzie dla "Flesza".

Wysiłek się opłacił! Fani dziennikarki również zauważyli, że nogi ich idolki spokojnie mogłyby należeć do zawodowej modelki.

Pani Aniu... piękne nogi!

No, no. To się nazywa zadziałać na męskie zmysły!

Masz śliczne nogi!

Zgadacie się z opiniami wielbicieli Anny Kalczyńskiej? ;)

 

Zobacz też: Anna Kalczyńska pokazała ciążowy brzuszek! O co chodzi?

 

Anna Kalczyńska pokazała nogi na Instagramie.

Anna Kalczyńska
Instagram

 

Anna Kalczyńska jest na diecie. Już widać pierwsze efekty!

Anna Kalczyńska na pokazie Dawida Wolińskiego
ONS

Więcej na temat Anna Kalczyńska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05