Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Anna Kalczyńska o zmianach w TVP: „Bardzo mnie to nie dziwi szczerze mówiąc” WIDEO

Anna Kalczyńska o zmianach w TVP: „Bardzo mnie to nie dziwi szczerze mówiąc” WIDEO

W mediach publicznych trwają wielkie zmiany. Z pracą pożegnało się już wielu dziennikarzy takich jak: Piotr Kraśko, Beata Tadla czy Hanna Lis. O tym co myśli o roszadach w TVP zapytaliśmy Annę Kalczyńską. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Party.pl przyznała, że nie jest zaskoczona zmianami jakie przeprowadza nowa władza

Zawsze kiedy przychodzi nowa władza dokonują się zmiany. To prawda, że poprzednio dokonywały się nieco bardziej ewolucyjnie niż rewolucyjnie jak to ma miejsce w tej chwili. Nie mniej to jest normalne, że każda władza ufa swoim ludziom i chce się otaczać tymi, z którymi się dogada mówiąc kolokwialnie.  Bardzo mnie to nie dziwi szczerze mówiąc - stwierdziła gwiazda TVN.

Co jeszcze powiedziała Anna Kalczyńska i co sądzi o stacji TVN? Zobaczcie nasze WIDEO.

 

Zobacz także: Anna Kalczyńska po kłótni z Jarosławem Kuźniarem mówi Party.pl: "Miłości między nami nie ma". A co dalej?

 

Anna Kalczyńska komentuje zmiany w TVP.

Co Anna Kalczyńska myśli o stacji TVN?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Beata Tadla o zmianach w TVP
Newsy
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...

Beata Tadla została zwolniona z TVP. To może oznaczać kłopoty finansowe dziennikarki. Jak informuje "Na żywo",  Beata Tadla i Jarosław Kret mogą mieć problem ze spłatą kredytu, który ponoć wynosi 860 tysięcy złotych! Tadla i Kret zaciągnęli go, by kupić i wykończyć 160-metrowy segment koło Warszawy. Na razie Kret ponoć pociesza swoją partnerkę po stracie pracy, którą naprawdę kochała. Jarek robi wszystko, by podnieść Beatę na duchu. Stara się odciążać ją w obowiązkach, dogląda robót przy powstawaniu ich domu. Wie, że jego ukochana uwielbiała swoją pracę, że wkładała w nią całe serce. I trudno pogodzić mu się z tym, że kompetencje tak znakomitej dziennikarki są kwestionowane – można przeczytać w "Na Żywo". Z Telewizji Polskiej zostali zwolnieni już m.in.  Hanna Lis , Piotr Kraśko , Jarosław Kulczycki , Justyna Dobrosz-Oracz czy Piotr Maślak . I podobno to jeszcze nie koniec. Czy Jarosław Kret , który głównie zajmuje się tam pogodą i programami podróżniczymi ma się czego obawiać?   Zobacz także: "Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP   Beata Tadla i Jarosław Kret na jesiennej ramówce TVP:   Beata Tadla i Jarosław Kret od jakiegoś czasu planowali ślub   Beata Tadla była związana z TVP i Wiadomościami od listopada 2012 roku:      

Anna Popek we włosach do ramion
Newsy
Anna Popek czy Tomasz Kammel? Kto poprowadzi program "Kocham Cię, Polsko" w TVP?
Anna Popek czy Tomasz Kammel? Kto poprowadzi program "Kocham Cię, Polsko" w TVP?

Anna Popek i Tomasz Kammel ubiegają się o prowadzenie powracającego na antenę TVP programu "Kocham Cię, Polsko"? Dziennikarka po zmianie władzy w telewizji podobno jest ulubienicą stacji, więc niewykluczone, że to właśnie jej zaproponują tę rolę. Kto poprowadzi program "Kocham Cię, Polsko"? Wcześniejsze edycje programu prowadził Maciej Kurzajewski, który obecnie ma małe szanse na ponowne objęcie tego stanowiska po tym, jak został zawieszony przez TVP. "Fakt" podaje jednak, że nie jest to wykluczone, bo producenci programu nie bardzo widzą w tej roli Annę Popek. Im bardzo dobrze pracowało się z Kurzajewskim. Także w programie „Świat się kręci”. Cały czas za nim lobbują - mówi informator gazety. Jeśli Telewizja Polska nie zgodzi się na kandydaturę Macieja Kurzajewskiego, to pod uwagę jest brany także Tomasz Kammel. Z pewnością wkrótce przekonamy się kogo zobaczymy na wizji.   Zobacz: Zielińska i Rogalska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiemy, co szykują gwiazdy   Anna Popek ma szansę na poprowadzenie "Kocham Cię, Polsko" Maciej Kurzajewski być może wróci na wizję A może Tomasz Kammel powinien poprowadzić "Kocham Cię, Polsko"?  

Mikołaj Dobrowolski zwolniony z TVP
Newsy
Kolejne zwolnienie w TVP! Tym razem sprawa dotyczy Eurowizji...
Kolejne zwolnienie w TVP! Tym razem sprawa dotyczy Eurowizji...

Eurowizja 2016 za pasem, a TVP dokonuje tymczasem kolejnych zwolnień. Tym razem odwołany ze stanowiska został Mikołaj Dobrowolski, szef polskiej delegacji na Eurowizję oraz kierowniki artystyczny i rzecznik prasowy Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! Eurowizja 2016 i zmiany w TVP O Eurowizji 2016 jest głośno od kilku dni. Niedawno w sieci pojawiły się informacje, że Europejska Rada Nadawców, organizator konkursu, chce wyrzucić nasz kraj z festiwalu , ze względu na przyjętą w ekspresowym tempie kontrowersyjną ustawę medialną, która pozwoliła równie ekspresowo wymienić władze TVP na osoby wskazane przez PiS. Na szczęście plotki się nie potwierdziły. TVP nie boi się jednak kolejnych zmian. Tym razem ofiarą jest Mikołaj Dobrowolski: Przekazano mi, że odwołuje się mnie z tych stanowisk w związku ze zmianą struktury redakcji rozrywki - mówi dla portalu Wirtualnemedia.pl Mikołaj Dobrowolski. To nie jedyna zmiana w sektorze rozrywki po zmianie prezesa. Niedawno z anteny TVP 2 został zdjęty hitowy program "Paranienormalni Tonghit".  O decyzji stacji poinformowali na Facebooku sami prowadzący - Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Fani są załamani decyzją nowych władz. A Wy? Jak myślicie, co jeszcze zniknie z anteny?   Eurowizja 2014 - Cleo i Donatan w akcji.   Monika Kuszyńska reprezentowała nas w ubiegłym roku.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner