Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny pomagają w walce z koronawirusem! Do tej akcji może przyłączyć się każdy z nas!

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny udowadniają, że mają wielkie serca! Kilka tygodni temu para zdecydowała się przeznaczyć na walkę z koronawirusem milion euro, jednak na tym nie poprzestali. Teraz postanowili zorganizować akcję, z której środki zostaną przekazane na ten sam cel. Co więcej, każdy z nas może się do niej dołączyć. Zobaczcie! 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już ogromny!

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny pomagają w walce z koronawirusem

Ania i Robert Lewandowscy nie pozostali obojętni na obecną sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa! Małżeństwo zdecydowało się przekazać milion euro na walkę z groźnym wirusem. Te pieniądze zasiliły polskie szpitale jednoimienne. Dzięki temu placówki medyczne mogły zakupić sprzęt niezbędny do leczenia pacjentów z koronawirusem

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem - poinformowali kilka tygodni temu Ania i Robert. 

Jednak na tym nie poprzestali. Na walkę z groźnym wirusem zostaną przekazane kolejne środki ze strony małżeństwa Lewandowskich! Tym razem będzie to 10 procent wartości ze sprzedaży kawy z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego. 

Pomagajmy sobie nawzajem w tym trudnym czasie! 10 procent wartości sprzedaży RL9 Coffee zostanie przekazane na walkę z koronawirusem. Marka dołączyła również do akcji #WzywamyPosiłki i wysyła swoje produkty do kilkudziesięciu szpitali zakaźnych w całej Polsce. Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi medycznemu za ich pracę i poświęcenie - czytamy na stronie foodsbyann.com

Ania i Robert mają naprawdę wielkie serca! To wspaniałe, że w tak trudnym dla nas wszystkim czasie, wykazują się tak ogromną empatią i solidaryzują się z tymi, którzy tak bardzo potrzebują teraz pomocy. Aniu, Robercie - jesteście cudowni! 

Instagram

Kilka tygodni temu para przekazała milion euro na walkę z koronawirusem. Teraz małżeństwo znów oferuje swoją pomoc!

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48