Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna i Robert Lewandowscy starają się o dziecko
ONS
Newsy

Mama Lewandowskiej chce zostać już babcią. Co na to zakochani?

Oboje chcą zwolnić tempo

Związek Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego wzbudza powszechne zainteresowanie. Para jest już jakiś czas po ślubie, ale wydawać by się mogło, że oboje są bardziej skupieni na pracy niż na sobie. W ostatnim wywiadzie trenerka przyznała jednak, że jest gotowa porzucić karierę dla rodziny. Zobacz: Lewandowska pierwszy raz tak szczerze o porzuceniu kariery dla męża. Czy jest na to gotowa?

Fani i rodzina pary już nie mogą doczekać się, kiedy zakochani zdecydują się na potomka. Podobno mama Ani nie jest zadowolona z faktu, że Lewandowscy odwlekają ten temat. Oczywiście ukochana rodzicielka bardzo ją we wszystkim wspiera, ale już nie może doczekać się upragnionego wnuka lub wnuczki:

Mama ją wspiera, ale uważa, że kobieta w jej wieku powinna mieć dziecko i zająć się domem. Pani Maria nie odpuszcza i coraz częściej wraca do niej z tym tematem. Mówiła już, że boli ją, że wszystkie córki koleżanek mają dzieci. Zachowanie Ani nie jest dla niej poważne - czytamy w "Gwiazdach". 

Jak widać na razie rodzina Lewandowskich musi uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz na Polki.pl: Lewandowska w rudych włosach
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Instagram
Newsy
Czy Anna Lewandowska zatrudni nianię dla małej Klary? Podjęła już decyzję!
Kto będzie się opiekował ich córeczką?

Nie jest tajemnicą, że Ania i Robert Lewandowscy są wyjątkowo zapracowaną parą. Oboje mają na głowie mnóstwo projektów i nie zwalniają tempa nawet przy 3-miesięcznej Klarze. Ostatnio Robert Lewandowski wyjechał do Chin, a Ania Lewandowska - mimo pobytu nad jeziorem w Bawarii - ma dużo zajęć - regularnie trenuje, a także redaguje teksty na swojego bloga. Do tego w sierpniu poprowadzi obozy treningowe w Polsce. Kto w tym czasie zajmie się małą Klarą?   Lewandowscy nie mają zaufania do opiekunek Jak informuje tygodnik "Na żywo", Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali, że nie zatrudnią opiekunki, nawet z najlepszymi referencjami. Najbardziej ufają tylko bliskim - właśnie dlatego wspiera ich mama Ani, Maria Stachurska. Według tygodnika, Ania Lewandowska byłaby najbardziej szczęśliwa , gdyby jej mama zamieszkała na stałe w Niemczech. - Gotowa jest wynająć mamie samodzielny dom w sąsiedztwie, w którym pani Maria mogłaby wygodnie zamieszkać. Chciałaby wynagrodzić jej trudny czas, gdy rodzina żyła w niedostatku - czytamy w gazecie. Z pewnością mała Klara również byłaby szczęśliwa, mając przy sobie ukochaną babcię! :)   Zobacz:  Mała Klara pokrzyżowała plany na wieczór Annie Lewandowskiej :) "Zadecydowała, jak to boss..."   Przeczytaj też:  „Co stoi Ci na drodze do spełnienia marzeń?’’. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska motywują swoich fanów!   Mimo że Klara ma zaledwie 3 miesiące, Ania nie zrezygnowała z obowiązków i pasji   Lewandowscy są w stanie łączyć wszystkie obowiązki, bo mają wsparcie mamy Ani!

Anna Lewandowska na okładce Gali
Gala.pl
Newsy
Anna Lewandowska na okładce Gali: Gdzie Robert, tam ja!
Pierwsza duża okładka gwiazdy

Anna Lewandowska w ciągu ostatniego roku zyskała gigantyczną popularność. Zdecydowanie do zaistnienia gwiazdy w świadomości masowej przyczynił się ślub z Robertem Lewandowskim , a także założenie własnego bloga. Zaowocowało to kontraktami reklamowymi, wylotami w podróże dalsze i bliższe, a także... własną okładką . "Gala" pokazała zapowiedź najbliższego numeru. Na okładce pozuje Anna Lewandowska ubrana w niebieski sweter. Sportsmenka zapewnia, że pomimo sukcesów zawodowych, najważniejsza jest dla niej rodzina i dla Roberta jest gotowa do największych poświęceń . Cała rozmowa z gwiazdą zapowiedziana jest wymownym cytatem: Gdzie Robert tam ja! Jak wam się podoba pierwsza duża okładka Ani? Lepsza od tej poślubnej z Robertem? Zobacz: Lewandowska z Mariną na stadionie. Jak dwie najlepsze przyjaciółki Okładka Anny i Roberta Lewandowskich sprzed roku: Anna Lewandowska na zakupach w warzywniaku ze znaną celebrytką:

Iwona Lewandowska o Annie Lewandowskiej
ONS
Newsy
Ania i Robert Lewandowscy planują dziecko? Głos zabrała mama piłkarza...
Ania i Robert Lewandowscy planują dziecko? Głos zabrała mama piłkarza...

Iwona Lewandowska jest bardzo dumna ze swojego syna, Roberta Lewandowskiego. Rzadko udziela wywiadów, ale w związku z ostatnimi sukcesami piłkarza, zgodziła się porozmawiać o nim i jego małżeństwie z Anną w magazynie "Grazia". Co powiedziała o żonie sportowca? Jak zareagowała Iwona Lewandowska, jak poznała Anię? Iwona Lewandowska o małżeństwie Ani i Roberta Iwona Lewandowska jest zauroczona Anią. Chociaż była zdziwiona, kiedy dowiedziała się, że Anna trenuje karate. Nie pasowało to do jej budowy ciała: Kiedy Robert powiedział mi, że Ania uprawia karate, trochę się zdziwiłam. Pomyślałam: "Taka drobna dziewczyna i karate. No OK". Oboje z Robertem jej kibicowaliśmy, jeździliśmy na zawody. Oni z Anią świetnie się uzupełniają. Mają mnóstwo obowiązków zawodowych, ale potrafią to sobie poukładać. Jedno radzi się drugiego, jedno wspiera drugie - mówi pani Iwona Mama Roberta Lewandowskiego docenia fakt, że Anna dba o jego dietę. Sugeruje, że bez niej Robert nie byłby takim mistrzem: Kto wie, czy bez Ani zaszedłby tak daleko... Nie mówiąc już o tym, że ona, jako dietetyczka, dba o to, co Robert je. I robi to świetnie, co widać i po wyglądzie, i po sprawności fizycznej mojego syna. Nie mogło również zabraknąć pytania o dzieci. Jakiś czas temu plotkowało się, że Anna jest w ciąży. Szybko zdementowała te plotki, a ostatnio pokazuje się w coraz seksowniejszych kreacjach.  Mama Roberta cierpliwie czeka na wnuki: Robert jest chrzestnym. Bardzo lubi nosić chrześniaka, pasuje mu małe dziecko. A kiedy nadejdzie odpowiedni czas, to będzie miał swoje - mówi Iwona Lewandowska A czeka na to cała Polska!   Zobacz: Messi znów wybrany najlepszym piłkarzem świata! Lewandowski tuż za podium, a Ania gratuluje...   Iwona Lewandowska jest dumna z syna Czeka na wnuki! Robert...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner