Anna i Robert Lewandowscy starają się o dziecko
ONS

Mama Lewandowskiej chce zostać już babcią. Co na to zakochani?

Anna i Robert Lewandowscy starają się o dziecko
ONS

Związek Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego wzbudza powszechne zainteresowanie. Para jest już jakiś czas po ślubie, ale wydawać by się mogło, że oboje są bardziej skupieni na pracy niż na sobie. W ostatnim wywiadzie trenerka przyznała jednak, że jest gotowa porzucić karierę dla rodziny. Zobacz: Lewandowska pierwszy raz tak szczerze o porzuceniu kariery dla męża. Czy jest na to gotowa?

Fani i rodzina pary już nie mogą doczekać się, kiedy zakochani zdecydują się na potomka. Podobno mama Ani nie jest zadowolona z faktu, że Lewandowscy odwlekają ten temat. Oczywiście ukochana rodzicielka bardzo ją we wszystkim wspiera, ale już nie może doczekać się upragnionego wnuka lub wnuczki:

Mama ją wspiera, ale uważa, że kobieta w jej wieku powinna mieć dziecko i zająć się domem. Pani Maria nie odpuszcza i coraz częściej wraca do niej z tym tematem. Mówiła już, że boli ją, że wszystkie córki koleżanek mają dzieci. Zachowanie Ani nie jest dla niej poważne - czytamy w "Gwiazdach". 

Jak widać na razie rodzina Lewandowskich musi uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz na Polki.pl: Lewandowska w rudych włosach
 Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33