Anna Lewandowska pozuje z mężem
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy na "zasłużonych wakacjach"! Piłkarz pochwalił się romantycznymi zdjęciami

Anna Lewandowska pozuje z mężem
Instagram

Anna i Robert Lewandowski jakiś czas temu wybrali się na rodzinne wakacje. Trenerka chętnie publikowała w sieci zdjęcia z córeczkami i mężem, pokazując jak wspólnie spędzają czas. Potem najpopularniejsza para sportowców miała przed sobą intensywny czas. Piłkarz przygotowywał się do spełnienia swojego największego sportowego marzenia i razem z drużyną Bayern Monachium zdobył tytuł Ligii Mistrzów 2020! Z kolei trenerka realizowała kilka kolejnych projektów i ma za sobą intensywny czas na planie zdjęciowym przy kolejnych sesjach.

Teraz para postanowiła odpocząć i wybrała się na wakacje, które Robert Lewandowski nazwał "w pełni zasłużonymi". Chyba nikt nie ma wątpliwości o czym mowa!

Anna i Robert Lewandowscy na "zasłużonych wakacjach"!

Robert Lewandowski opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z żoną. Para odpoczywa w ciepłych krajach i świętuje kolejny sukces na koncie piłkarza. Pod uroczą fotografią napastnik wymownie napisał:

To zdjęcie z zasłużonych wakacji😀😎 Muszę przyznać, że mi się to podoba - napisał Robert Lewandowski pod uroczym zdjęciem z żoną. 

Widać, że para doskonale się bawi, a znajomi i fani życzą im udanego wypoczynku i komentują żartobliwy tekst piłkarza o "zasłużonych wakacjach" po zwycięstwie w Lidze Mistrzów:

Lewangoalski

Brawo dla Was:)

Sami spójrzcie na to urocze zdjęcie!

Zobacz także: Robert Lewandowski wygrał Ligę Mistrzów, ale to po meczu przeżył najpiękniejsze chwile! "Zadzwoniłem do żony, dzieci już chyba spały"

Anna Lewandowska na wakacjach
Instagram

Komplet letni 

Robert Lewandowski na Instagramie wspomniał, że po zwycięstwie w Lidze Mistrzów mógł wybrać się z rodziną na zasłużone wakacje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

... one more 😀😎 #holidaytime

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 

 

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15