Anna Lewandowska i Izabel Goulart na plaży w Mykonos Izabel Goulart na plaży w Mykonos Izabel Goulart i Kevin Trapp na plaży na Mykonos Manuel Neuer i Kevin Trapp ćwiczą na Mykonos
Anna Lewandowska i Izabel Goulart na plaży w Mykonos
Instagram
1/4
Anna Lewandowska i Izabel Goulart na plaży w Mykonos
Instagram

 

Ania i Robert Lewandowscy wypoczywają w Grecji! Już kolejny raz po mundialu wybrali się w ciepłe miejsce. Jeszcze na początku tygodnia robili zakupy w Warszawie (sprawili Klarze wygodny fotelik do podróży lotniczych), a już w środę byli na plaży. Wybrali się w miejsce gdzie ostatnio wypoczywa wiele gwiazd - na Mykonos. Zresztą nasza gwiazdorska para spędza wakacje w równie gwiazdorskim towarzystwie. Ania na swoim instagramowym profilu zdradziła kilka nazwisk.

Anna Lewandowska na plaży w Mykonos
Instagram

Zobaczcie w naszej galerii.

Zobacz: To Chodakowska wylansowała wśród gwiazd modę na Mykonos? Czy doradziła wyspę także Lewandowskiej?

2/4
Izabel Goulart na plaży w Mykonos
Instagram

 

Jak już pisaliśmy, Ania Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z plaży ze znaną pięknością. To rozchwytywana brazylijska modelka Izabel Goulart.

 

Anna Lewandowska i Izabel Goulart na plaży w Mykonos
Instagram

 

Aniołek Victoria’s Secret jest na Mykonos ze swoim narzeczonym. Kilka dni temu pochwaliła się przepięknym pierścionkiem.

 

Izabel Goulart i Kevin Trapp zaręczyli się
Instagram

 

Kim jest szczęśliwiec? To znany sportowiec, kolega Roberta. Zobaczcie na następnej stronie.

3/4
Izabel Goulart i Kevin Trapp na plaży na Mykonos
East News

 

Robert i Ania na Mykonos mają świetne towarzystwo. Wraz z Izabel Goulart bawi tam również jej narzeczony - bramkarz Paris Saint Germain Kevin Trapp. Piękną parę od kilku dni tropią paparazzi (zobaczcie zdjęcie powyżej).

Takimi zdjęciami dzielą się sami:

Izabel Goulart na Mykonos
Instagram

 

Wraz z nimi na wyspie odpoczywa kolejny znany piłkarz.

 

4/4
Manuel Neuer i Kevin Trapp ćwiczą na Mykonos
Instagram

 

Na Mykonos jest też kolejny kolega Roberta Lewandowskiego - tym razem z jego klubu, Bayernu Monachium  - Manuel Neuer. Wypoczywa tam ze swoją żoną Niną. Jak widać na zamieszczanych na Instagramie zdjęciach, nawet tam nie próżnuje. W takim towarzystwie pewnie szybko zapomną o słabych występach na Mundialu, gdzie nie pokazali się ani Polacy, ani Niemcy.

Zobacz: Na Roberta Lewandowskiego lecą kolejne gromy! Znany magazyn piłkarski bez litości: „Jego cechy przywódcze nie istnieją”!