Rozalia Mancewicz kilka dni przed porodem Agnieszka Sienkiewicz Ilona Ostrowska urodziła syna
Oryginalne czy tradycyjne?
1/7

Rozalia Mancewicz, Anna Guzik, Agnieszka Sienkiewicz, Anne Hathaway, Ilona Ostrowska - jak aktorki nazwały swoje dzieci? Zobaczcie naszą galerię!

2/7
Rozalia Mancewicz kilka dni przed porodem

Rozalia Mancewicz urodziła synka w jednym z białostockich szpitali w kwietniu! Nazwała go Henio. Mały chłopczyk jest cudowny - chłopiec w chwili narodzin ważył  3,6 kg i mierzył 57 cm i dostał 10 punktów w skali Apgar. Mancewicz nie mogła się doczekać narodzin swojego synka!

 

Które gwiazdy oprócz Rozalii Mancewicz zostały w ostatnim czasie mamami? Zobaczcie w naszej galerii!

3/7
Facebook

Anna Guzik na początku marca została mamą bliźniaczek Niny i Basi. Ojcem dzieci jest Wojciech Tylka, którego aktorka poślubiła ponad 2 lata temu w górach.

4/7
Agnieszka Sienkiewicz
ONS

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz przywitała na świecie śliczną córeczkę! Gwiazda znana z serialu "Przyjaciółki" nadała jej staropolskie imię - Zosia! Tak samo nazywa się córka Małgorzaty Sochy! 

5/7
Ilona Ostrowska urodziła syna
ONS

Ilona Ostrowska w połowie marca trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie tuż przed świętami wielkanocnymi urodziła... syna! Ojcem dziecka jest Patryk Stawiński.

6/7
Anne Hathaway
ONS

Anne Hathaway urodziła! Na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki i jej męża Adama Shulmana. Anne Hathaway urodziła 24 marca w klinice w Los Angeles. Chłopiec otrzymał imiona Jonathan Rosebanks. Nazwisko otrzymał po tacie.

7/7
Pulchna Kelly Clarkson
ONS

Kelly Clarkson urodziła drugie dziecko w połowie kwietnia. Ojcem jest Brandon Blackstock.

Remington Alexander Blackstock urodził się 12 kwietnia 2016, jest zdrowy, a my nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi czy bardziej zakochani! - zdradziła piosenkarka na Twitterze.

Wszystkim młodym mamom bardzo gratulujemy! Ciekawe, czy ich pociechy zostaną też gwiazdami - tak jak ich mamusie? ;)

 

Zobacz też: Przeraźliwie chuda Angelina Jolie! Aktorka waży tylko 39 kilo?! Zobaczcie jej najnowsze ZDJĘCIA