Anna Grodzka jest najbardziej znaną transseksualistką w kraju. Jej osoba budzi ogromne kontrowersje w kraju, szczególnie od kiedy została posłanką. Polityczka ciągle pada ofiara ataków ze stron internautów, a czasami nawet gwiazd. Przypomnijmy: Poniedziałek o transseksualistach: Dewianci, zepsuci i zdemoralizowani ludzie

Reklama

Choć jeszcze większość Polaków nie oswoiła się z trudnym tematem osób transseksualnych w Polsce, Anna Grodzka robi wszystko, by żyć jak zwyczajna kobieta. Ostatnio polityk zapragnęła schudnąć. Dlatego też postanowiła wynająć prywatnego instruktora z Niemiec o polskich korzeniach, Nicolasa Prusinskiego. Trener personalny jeszcze 10 lat temu był kobietą, a dziś jest znany w Niemczech i w Polsce, gdzie ćwiczy z osobami z polityki i show-biznesu. Grodzka wypatrzyła go w jednym z programów i od razu skontaktowała się z nim. Spotkali się w Fundacji Trans – fuzja, gdzie zaproszono też inne osoby, które przechodzą przemianę płci.

Nicolas opowiadał o swoim życiu ale i przeprowadził kurs samoobrony. Anna Grodzka chętnie poznała kilka sztuczek jak wybronić się przed agresywnymi osobami. Nicolas zapowiadał, że regularnie będzie spotykał się z podopiecznymi fundacji. Czyżby namówił panią posłankę na regularne treningi? Czas pokaże.

Zobacz: Internauci wysyłają Grodzką na Eurowizję. Zareagowała na porównania z Conchitą

Zobacz także
Reklama

Rafalala gwiazdą sieci:

Reklama
Reklama
Reklama