Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Anna Dereszowska o związku z Grabowskim
ONS
Newsy

Dereszowska żałuje okładki z byłym facetem. Za wzór stawia sobie teraz inną gwiazdę

Kogo podziwia Anna?

O kryzysie i w końcu rozstaniu w związku Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego mówiło się od dawna. Aktorka nie komentowała jednak doniesień prasy, mimo że w gazetach zaczęły pojawiać się jej zdjęcia z innym mężczyzną. Ku zaskoczeniu wszystkich głos zabrał w końcu Grabowski. Przypomnijmy: Grabowski PIERWSZY raz o głośnym rozstaniu z Dereszowską. Ujawnia kulisy ich związku

W najnowszej rozmowie w internetowym talk show KobiecymOkiem.tv Dereszowska również przerywa milczenie i rozlicza się z tym okresem. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo żałuje wspólnej okładki i sesji z Grabowskim, na którą zdecydowała się kilka lat temu z dwutygodnikiem "Gala". Anna zauważa, że takich rzeczy nie wolno robić, bo potem bardzo trudno jest ponownie zamknąć drzwi do swojej prywatności przed kolorową prasą i tabloidami. Brzmi to jak przestroga dla innych gwiazd.
 

Popełniliśmy ten błąd, że udzieliliśmy wspólnego wywiadu [w Gali]. Nie powinniśmy tego robić, już to wiem. Okładka? Proszę bardzo, przy okazji jakiegoś projektu. a nie po to, żeby sobie porozmawiać – za przeproszeniem – o dupie Marynie. Bo to jest nikomu niepotrzebne i zazwyczaj właśnie wtedy człowiek powie coś za dużo. Nie wolno takich rzeczy robić [występować z rodziną na okładkach magazynów]. Potem trudno jest powiedzieć mediom, że to jest moje życie prywatne i nie życzę sobie, żeby państwo do niego zaglądali. Jak się to raz zrobi, to trudno potem stawiać granice - wyznaje w KobiecymOkiem.tv aktorka.


Okazuje się, że wśród koleżanek z branży Dereszowska ma wzór do naśladowania. Wskazuje Małgorzatę Kożuchowską jako kogoś, kto idealnie strzeże swojej prywatności, nie będąc jednocześnie źle postrzeganym.


Ogromnie podoba mi się to, jak swoim życiem prywatnym zarządza Małgosia Kożuchowska. Ona jest wzorem. Robi to niezwykle mądrze, przy czym nie staje się nieprzystępną gwiazdą na piedestale - tłumaczy.


Powinna żałować swoich decyzji sprzed lat?

Zobacz: Dereszowska o związku z Grabowskim: "Raz postąpiłam fatalnie"

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski na okładce Gali

Anna Dereszowska w czerwieni na wielkiej gali:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Dereszowska o śmierci matki
ons
Newsy
Narodziny córki Dereszowskiej wiążą się z rodzinną tragedią: To było mistyczne przeżycie
Aktorka zaskoczyła wyznaniem

Anna Dereszowska to aktorka, która nie boi się ciekawych ról i nowych zadań. Wszyscy pamiętają choćby jej kultową już rolę z filmu "Lejdis", gdzie wcieliła się w temperamentną Korbę. Gwiazda lubi wyzwania, a niedawno postawiła na kolejne. Zobacz: Dereszowska w nowym projekcie. To bardzo trudne Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym "Trzy na godzinę" , który emitowany jest na TVN Style i dotyczy przemocy seksualnej w Indiach. Aktorka spotkała się z ofiarami gwałtu i rodzicami kobiety zmarłej wyniku napaści na tle seksualnym i zdobyła się na równie szczere wyznania, jak pozostali bohaterowie. Wczoraj w jednym z wyemitowanych fragmentów widzowie mogli zobaczyć, jak ze wzruszeniem Anna Dereszowska opowiadała o swojej córce, mówiąc, że nie wyobraża sobie, aby ona coś takiego przeżyła. Przyznała też, że jej narodziny były mistycznym przeżyciem: Moja mama zmarła, kiedy miałam 9 lat, a moja córeczka Lenka przyszła na świat w rocznicę jej śmierci. To było dla mnie takie mistyczne przeżycie. Córka aktorki Lenka, ze związku z Piotrem Grabowskim , ma dzisiaj 6 lat. Zobacz: Grabowski PIERWSZY raz o głośnym rozstaniu z Dereszowską Dereszowska w pięknej, czerwonej sukni:

Piotr Grabowski opowiedział o kulisach zerwania z Anną Dereszowską
ONS
Newsy
Grabowski PIERWSZY raz o głośnym rozstaniu z Dereszowską. Ujawnia kulisy ich związku
Wszystko w kolorowej prasie

Anna Dereszowska w ostatnich miesiącach trzymała się z dala od show-biznesu, skupiając się na wyłącznie na pracy. Media rozgrzewała jednak informacja o tym, że związek aktorki z Piotrem Grabowskim przeżywa kryzys. Ostatecznie para podjęła decyzję o rozstaniu. Dereszowska długo nie komentowała tej sytuacji, w końcu zdecydowała się wyznać, że popełniła w życiu kilka błędów, a największym z nich była wspólna okładka z byłym ukochanym. Przypomnijmy: Dereszowska o związku z Grabowskim: "Raz postąpiłam fatalnie" Grabowski przez długi czas unikał komentowania sytuacji związanej z była już partnerką. W końcu jednak zdecydował się powiedzieć jednej z kolorowych gazet, co stoi za przyczyną rozpadu ich związku. Jego zdaniem, dopiero po pewnym czasie bycia z kimś, można powiedzieć czy było to prawdziwe uczucie czy może tylko przywiązanie.   Dla mnie miłość dzieje się wtedy, gdy jesteśmy ze sobą nie tylko "na dobre", ale możemy też na siebie liczyć, kiedy pojawiają się problemy. Nieraz długo się okłamujemy. Nie potrafimy lub nie chcemy spojrzeć na siebie uczciwie. Dopiero po pewnym czasie można powiedzieć, czy to była miłość, przyjaźń, a może namiętność lub tylko przywiązanie. - wyznaje w rozmowie z "Tiną".   Dodaje również, że zależało mu na uratowaniu związku, ale nie widział tego samego u drugiej strony. Oboje skupiając się na karierze, zapomnieli o wzajemnych potrzebach i tym, że powinni być dla siebie najważniejsi. W pewnym momencie doszło do sytuacji, że jedna ze stron czuła się jakby przeszkadzała tej drugiej.   Ja się staram, ale w praktyce nie zawsze to wychodzi. Czasem miłość gaśnie nawet wtedy, gdy o nią dbasz. Potrafimy ustawić swoje życie zawodowe, przewidzieć, zaplanować. Skupiamy się na karierze, obowiązkach, zaspokajaniu swoich potrzeb, natomiast zapominamy o potrzebach i...

Anna Dereszowska nie weźmie ślubu
ONS
Newsy
Dereszowska ODMÓWIŁA ślubu swojemu partnerowi
Nie zobaczymy jej w białej sukni. Dlaczego?

Kariera Anny Dereszowskiej wyraźnie nabrała tempa. Piękną aktorkę już od kilku lat możemy oglądać nie tylko w serialach, ale i w wielu filmach fabularnych. Gwiazda spełnia także swoje marzenia o śpiewaniu. Kilka tygodni temu w sprzedaży pojawiła się debiutancka płyta Dereszowskiej. Stare przeboje w wykonaniu artystki stały się prawdziwym hitem. Anna Dereszowska może pochwalić się również udanym życiem prywatnym. Aktorka już od kilku lat związana jest z aktorem Piotrem Grabowskim. Para doczekała się nawet córeczki, która przyszła na świat w 2008 roku. Niestety, Dereszowska i Grabowski do tej pory nie zdecydowali się na ślub. I chociaż aktorka nie kryje szczęścia u boku swojego partnera, to w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje, że nie zamierza zmieniać stanu cywilnego. - Sformalizowanie związku to tylko papier, a to nie jest am do niczego potrzebne. Prawdziwe uczucie nie potrzebuje potwierdzenie na piśmie. Jest nam dobrze, tak jak jest. Wygląda więc na to, że Anna Dereszowska i Piotr Grabowski w najbliższym czasie nie powiedzą sobie TAK...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner