Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" mają za sobą pracowite lato. Para rozpoczęła budowę swojego wymarzonego domu, a prace na gospodarstwie zajmują mnóstwo czasu, mimo to najpopularniejsi uczestnicy hitu TVP1 potrafią znaleźć czas dla siebie i zaplanować wspólny wyjazd. Anna Bardowska zdradziła właśnie na Instagramie, że przed nimi imprezowy tydzień. Zobaczcie, w jaki sposób para planuje spędzić czas bez dzieci!

Reklama

Anna i Grzegorz zaczęli imprezowy tydzień!

Anna Bardowska w programie "Rolnik szuka żony" znalazła miłość, teraz razem z Grzegorzem mają dwójkę dzieci i budują swój dom marzeń. Para w natłoku zajęć potrafi znaleźć czas dla siebie i właśnie zaczynają "imprezowy tydzień", o czym poinformowała Anna Bardowska na Instastories. W planie jest wspólne wyjście, spotkania ze znajomymi i bankiety. To będzie intensywny czas!

A my dzisiaj na wychodnym i w sumie dziś rozpoczynamy taki imprezowy tydzień, bo Grzesiek od dzisiaj do niedzieli codziennie będziemy imprezować. Dzisiaj kabaret Hrabi i spotkanie ze znajomymi, jutro nie mogę powiedzieć co, a potem dwa bankiety. - wyznała Anna Bardowska w relacji na Instastories nagranej z podróży.

Jakiś czas temu Anna Bardowska mówiła o tym, że jej mąż często wyjeżdża. Teraz, kiedy Liwia jest już większa rolniczka może towarzyszyć swojemu mężowi i widocznie taka opcja bardzo jej się podoba. Wystarczy obejrzeć z jakim entuzjazmem opowiada o wspólnym wyjeździe!

Zobacz także: Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" w czarnym dresie Mosquito za 309 zł

To nie pierwszy tego typu wyjazd pary, jakiś czas temu wybrali się tylko we dwójkę na Podlasie!

Zobacz także
Instagram

Para ostatnio dużo czasu poświęca na budowę swojego nowego domu.

Screen z kanału Youtube Ania Bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy postanowili spędzić trochę czasu razem i przed nimi imprezowy weekend!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama