Anna Bardowska w w czarnej koszulce w kuchni
youtube.com

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała kolejne zdjęcie z budowy. Zdradziła, jak duży będzie ich dom!

Anna Bardowska w w czarnej koszulce w kuchni
youtube.com

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" na początku roku poinformowała, że razem z mężem podjęli decyzję o budowie swojego wymarzonego domu. Prace nad tym projektem już ruszyły i są coraz bardziej zaawansowane, a rolniczka zdradziła, że niedługo powstaną już ściany w ich domu. Teraz pokazała nowe zdjęcie z budowy i odpowiedziała na pytania Internautów, zdradzając jak duży będzie ich dom! Wiemy, jaki projekt domu wybrali  Bardowscy!

Jak duży będzie dom Anny i Grzegorza Bardowskich?

Anna Bardowska pod nowym zdjęciem z budowy domu marzeń przyznała, że cieszą ją postępy na budowie, a nawet zakupy materiałów potrzebnych do budowy domu, nawet jeśli chodzi o... piach czy stal:

To jedne z pierwszych zdjęć na naszej budowie. Do stalowej rocznicy nam jeszcze trochę brakuje, ta przypada na 11 rok po ślubie, ale jedno jest pewne nasz dom ma już solidny fundament.
Trochę ciężkiego sprzętu, piachu, stali, rur - nie sądziłam, że tak to może cieszyć 😊. Ale ten etap już za nami - napisała Anna Bardowska na Instagramie. 

Pod zdjęciem Anny i Grzegorza z budowy ich obserwatorzy na Instagramie zadali mnóstwo pytań dotyczących ich przyszłego domu. Pojawiły się m.in. pytania o wielkość domu czy odległość od ich gospodarstwa:

Duży budujecie dom ? - zapytała jedna z Internautek. W jakiej odległości budujecie dom od gospodarstwa? Daleko? - dopytuje kolejna osoba. 

Anna Bardowska odpowiedziała na te pytania i zdradziła też nazwę projektu domu. To HomeKoncept-35 o powierzchni 222,33 m2. Projekt przedstawia nowoczesny i przestronny dom z poddaszem. Rolniczka dodała też, że jest on budowany zaledwie kilometr od ich gospodarstwa. Internauci trzymają kciuki za szybką realizację tego projektu i życzą dużo cierpliwości.

Powodzenia w budowie i dużo cierpliwości!

Trzymam kciuki za udaną budowę.

Zobaczcie nowe zdjęcie z budowy!

Zobacz także: Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie synka. To cały tata

Budowa domu Anny i Grzegorza Bardowskich. Para co jakiś czas pokazuje, jak postępują prace nad ich wymarzonym domem.

Budowa domu Bardowskich
fot. YouTube/ Ania Bardowska

Bardzo dbają o każdy szczegół!

Ania Bardowska Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29