Anna Bardowska "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem ze swoimi dziećmi i pokazała piękną okolicę, po której razem spacerują zbierając po drodze skarby lasu. Internauci są pod wrażaniem krajobrazów i nie mogą wyjść z podziwu, że Liwia już tak wyrosła. Jedna z obserwatorek Anny Bardowskiej zwróciła uwagę na pewien szczegół i żartuje, że niedługo będzie można gratulować uczestniczce "Rolnika" trzeciej ciąży! O co chodzi?

Reklama

Anna Bardowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z córką! Jednak Internauci zwrócili uwagę na coś innego!

Anna Bardowska z "Rolnika" mnóstwo czasu poświęca swoim dzieciom. Tym razem pochwaliła się zdjęciami ze wspólnego spaceru i napisała:

Nasza stała trasa na spacery, tak blisko domu, a tyle skarbów kryje...żołędzie, kasztany, orzechy laskowe, w oddali piękne konie, a dzisiaj bocian do nas przyleciał, chociaż nie załapał się na zdjęcie ????.

Jedna z Internautek zainteresowała się informacją na temat bociana i zażartowała, że być może faktycznie do rolniczki niedługo przyleci bocian i przyniesie jej kolejne dziecko:

O Aniu, jak Bocian nad Tobą przelatuje, to niedługo będziemy gratulować ???? hehe u mnie 2 razy się to sprawdziło ???? - napisała żartobliwie jedna z Internautek. Kolejna dodała: Bocian? No to będzie rodzeństwo ????

Anna Bardowska odpowiedziała na tę uwagę i napisała:

u nas ciągle bociany są po żniwach ????

Tylko spójrzcie na urocze zdjęcie Anny i Liwii. Wierzycie w tego typu przesądy?

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" chce napisać książkę na bardzo poważny temat! Będzie hit?

Anna Bardowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: Jasia i Liwii.

Instagram

Anna i Grzegorz Bardowscy budują właśnie swój wymarzony dom!

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama