Anna Bardowska ROlnik szuka żony
Instagram

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała czułości z mężem. Uczucie kwitnie!

Anna Bardowska ROlnik szuka żony
Instagram

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" są uważani za jedną z najsympatyczniejszych par ze wszystkich edycji programu. Internauci doceniają ich szczerość i podkreślają, że oni faktycznie szukali  w programie miłości, a nie popularności. Co prawda, udało im się zdobyć obie rzeczy, ale niezmiennie są najbardziej lubianymi uczestnikami. Para od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych swoje wspólne zdjęcia ze spacerów czy wyjazdów, a tym razem Anna Bardowska zaskoczyła i pokazała czułości z mężem. Co za urocze zdjęcie!

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała czułości z mężem

Anna Bardowska najczęściej publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z dziećmi. W końcu opieka nad Liwią i Jasiem zajmuje rolniczce najwięcej czasu, ale ostatnio coraz częściej na jej instagramowym koncie pojawia się Grzegorz. Widać, że para jest w sobie bardzo zakochana. Teraz Anna Bardowska pochwaliła się pełną czułości relacją na Instastories, na której widać jak mąż obsypuje ją buziakami. 

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie!

Zobacz także: Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z jesiennego spaceru. Internauci pytają: "Gdzie maseczka?"

Anna Bardowska z Grzegorzem
Instagram

Anna Bardowska niedawno zmieniła fryzurę i zdecydowała się obciąć grzywkę. 

Anna Bardowska w koszulowej koszuli z Zary za 199 zł
Instagram

Rolniczka uważnie śledzi też aktualne trendy i ostatnio pokochała kurtki koszulowe. Model w beżowo-niebieską kratkę pochodzi z obecnej kolekcji Zary i kosztuje 199 zł. 

 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48