Anna Bardowska w bluzie
screen youtube.com

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z domu swojej mamy. Co za stylowe wnętrza!

Anna Bardowska w bluzie
screen youtube.com

Anna Bardowska  z "Rolnik szuka żony" postanowiła odwiedzić swoją mamę i razem z dziećmi wybrała się w podróż do Kłodzka. Początkowo obawiała się, że samotna wyprawa z dwójką dzieci będzie trudna, ale po dotarciu na miejsce podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie informacją, że wszystko się udało. Teraz rolniczka korzysta z pięknej pogody i razem z dziećmi dużo odpoczywa w pięknym ogrodzie przy domu swojej mamy.

Okazuje się, że zarówno dom, jak i ogród są urządzone bardzo stylowo. Anna Bardowska umieściła na Instastories relacje z domu swojej mamy. Tylko spójrzcie na te rustykalne wnętrza! Biała cegła na ścianach, zdobione jasne meble, pastelowe dodatki i rzeźbione toaletki z lustrami. Jest pięknie!

Zobacz także: QUIZ z "Rolnik szuka żony"! Wiesz, co słychać u uczestników programu?

W rodzinnym domu Anny Bardowskiej dominuje styl rustykalny.

Anna Bardowska pokazała dom rodzinny
Instagram

Jak Anna Bardowska spędza czas w rodzinnych stronach?

Rolniczka zdradza w relacji na Instastories, że czuje się doskonale i w końcu miała trochę czasu, aby skorzystać z pięknej pogody. 

Udało mi się dzisiaj trochę opalić, z czego bardzo się cieszę, bo w domu to nigdy nie ma na to czasu, w dodatku staram się unikać słońca - wyznała szczerze Anna Bardowska na Instastories. 

Wygląda na to, że odwiedziny w rodzinnych stronach są bardzo udane, nawet mimo początkowych obaw związanych z podróżą z dwójką małych dzieci. Anna Bardowska może odpocząć po ostatnich intensywnych tygodniach, w których dużo się działo. Budowa domu i chrzest Liwii z pewnością pochłonęły mnóstwo czasu. Teraz z pomocą mamy rolniczka ma trochę czasu dla siebie.

Anna Bardowska pokazała w relacji na Instastories również zdjęcia z ogrodu. Wygląda na to, że Liwia świetnie się bawi na świeżym powietrzu. 

Anna Bardowska pokazała dom rodzinny
Instagram

 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43