Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" odwiedziła mamę. Sama wybrała się w podróż z dziećmi! Jak ją podsumowała?

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na dosyć odważny krok i wybrała się z dwójką małych dzieci w podróż do rodzinnego domu. Uczestniczka hitowego programu miała ostatnio dosyć intensywny czas związany z budową domu i postanowiła zrobić sobie małe wakacje i odwiedzić bliskich. Okazuje się, że podróż została dokładnie zaplanowana, a jak przebiegała? Zobaczcie, co Anna Bardowska powiedziała na Instastories na temat podróżowania z dwójką dzieci? Będzie wyjeżdżała częściej czy żałuje swojej decyzji?

Jak Anna Bardowska poradziła sobie z dwójką maluchów w aucie?

Na Instastories żona Grzegorza wyznała, że przed nią dwugodzinna podróż z dziećmi bo wybiera się do Kłodzka. Anna dodała, że samo spakowanie niezbędnych rzeczy dla dwójki małych dzieci było trudne i czasochłonne. Jak wiadomo Liwia nie ma jeszcze roku, dlatego rolniczka musiała zabrać też łóżeczko i wózek dla dziewczynki. Zanim podróż się zaczęła Anna Bardowska miała już dosyć:

Jedziemy do Kłodzka. Jadę z dwójką dzieci pierwszy raz w podróż. Już żałuję swojej decyzji. Już mam dosyć, bo spakowanie wszystkiego, łóżeczka, wózka było trudne. - wyznała Anna na Instastories. 

Okazuje się jednak, że ostatecznie podróż przebiegła sprawnie i po kilku godzinach cała trójka była już na miejscu. Anna Bardowska umieściła kolejną relację na Instagramie, w której wyznała, że bezpiecznie dotarli i wnuki mogą bawić się z babcią.  

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" wyznała prawdę o hejcie po programie. Wie, że niektórych dotyka on mocniej. Chodziło o Jakuba?

Ania  Bardowska z Rolnik szuka żony
Instagram

Anna postanowiła z dziećmi odwiedzić rodzinny dom.

Rolnik szuka żony
Instagram

Do tej pory Anna Bardowska podróżowała razem z Grzegorzem.

Ania Bardowska w białej koszuli w czarn grochy i Grzesiek Bardowski w czarnej koszulce
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48