Ania Bardowska pokazała wyprawkę dla córki
screen youtube.com

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" już urodziła? Internauci są zaniepokojeni ciszą na koncie rolniczki

Ania Bardowska pokazała wyprawkę dla córki
screen youtube.com

Ania i Grzegorz Bardowscy miłość znaleźli w programie "Rolnik szuka żony". Para ma  już 3-letniego synka Jasia, a w listopadzie na świat miała przyjść ich córka, Liwia. Od października rolniczka nie opublikowała żadnego postu w mediach społecznościowych, a zazwyczaj robi to regularnie. Ta sytuacja zaniepokoiła internautów. Pojawiły się podejrzenia, że Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" już urodziła. Jaka jest prawda?

Ania Bardowska urodziła?

Żona Grzegorza Bardowskiego jeszcze w 37. tygodniu ciąży była aktywna w mediach społecznościowych. Opublikowała wtedy swoje zdjęcie z ogromnym brzuszkiem i przyznała, że przytyła w ciąży 15 kilogramów:

Kulka😉. 15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania, tym bardziej się niecierpliwię - napisała Anna Bardowska na Instagramie

Potem pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie, pod którym Ania pochwaliła się obiadem ugotowanym przez męża. Od tej pory na koncie zapadła cisza, która zaniepokoiła obserwatorów sympatycznej rolniczki. Internauci pod ostatnim zdjęciem pytają wprost, czy rodzina jest już w komplecie:

- Jak u was?? Już w czwórkę???

- Urodziło się dzidzi? Bo tak pusto tu od dłuższego czasu 🤗 - czytamy w komentarzach. 

Co prawda Anna Bardowska nie odpowiedziała na te pytania, ale jedna z fanek zdradziła, że rolniczka już urodziła:

Podobno tak - odpisała jedna z internautek.

Jeśli to prawda, to nic dziwnego, że młoda mama milczy. Z pewnością poświęca czas córeczce i obie nabierają sił. Rolniczka na pewno pochwali się internautkom swoim maleństwem, kiedy znajdzie na to odpowiedni moment!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kulka😉. 15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania tym bardziej się niecierpliwię😍. ----------------------------------------------------------------Wczoraj byliśmy u lekarza- Jasiu został z babcią w domu, odpowiednio przygotowany, że rodzice jadą sprawdzić jak się czuje jego siostra. Wracamy zadowoleni, Janek wybiega na powitanie i zaczyna krzyczeć "A gdzie Liwia?" Wybiegł na schody i rozglądał się jakby miała zaraz po nich wejść. Ciekawa jestem ich pierwszego spotkania❤. Jak Wasze starsze dzieci reagowały na rodzeństwo? Radość, smutek, zazdrość? Czy wszystkiego po trochę ?🙂

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Do tej pory Anna Bardowska była bardzo aktywna w sieci. Czy ta cisza faktycznie zapowiada, że ich rodzina już się powiększyła? 

Ania Bardowska w ciąży
Instagram

Jaś od dłuższego czasu szykował się na przyjście na świat swojej siostrzyczki. Pomagał mamie w kompletowaniu wyprawki

Anna Bardowska wraz z synem przygotowuje wyprawkę dla córki
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59