Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" po chwili wytchnienia od budowy wymarzonego domu wróciła z nowymi informacjami na temat postępóww pracach. Okazuje się, że już wkrótce nad domem pojawi się strop.

Reklama

Wygląda na to, że budowa domu Bardowskich postępuje błyskawicznie, a Anna na bieżąco stara się monitorować każdy szczegół i jest zaangażowana we wszystkie sprawy, również te techniczne! Ten fakt dziwi wiele osób!

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" chwali się kolejnymi postępami z budowy!

Anna Bardowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z budowy ich domu. Przyznała też, że przed nimi kolejny etap i już niedługo, wchodząc do budynku nie będzie widać nieba, ale pojawi się strop.

Powolutku, ale z postępami ????????. W najbliższy czwartek będzie lany strop ????.
#budowadomu #pierwsześciany #pustakiceramiczne - pisze żona rolnika na Instagramie.

Anna Bardowska zdradziła też, że otrzymuje pytania, o to dlaczego tak angażuje się się w budowę domu, szczególnie, jeśli chodzi o sprawy techniczne.

Niektórzy się dziwią, że tak angażuje się w takie techniczne sprawy, ostatnio nawet zamawiałam stal - pochwaliła się Anna Bardowska w relacji na Instastories.

Okazuje się, że żona Grzegorza bardzo poważnie podchodzi do budowy wymarzonego domu i wygląda na to, że chce, aby wszystko wypadło perfekcyjnie! A Internauci kibicują parze i cieszą się z postępów na budowie.

Zobacz także

Szybko Wam idzie! Powodzenia!????

Z każdym tygodniem coraz bliżej do celu ????

Sami spójrzcie na nowe zdjęcia z budowy!

Zobacz także: Burza po słowach Małgosi Borysewicz z „Rolnik szuka żony” o wadze i wyglądzie

Anna Bardowska bardzo angażuje się w każdy etap budowy domu.

Screen z kanału Youtube Ania Bardowska

Ostatnio para miała trochę czasu dla siebie i mają za sobą imprezowy weekend.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama