Bałon nie chce być modelką
AKPA

Puszysta Bałon narzeka na swoją figurę

Bałon nie chce być modelką
AKPA

Przeglądając zdjęcia z różnych imprez, na których pojawia się Anna Bałon, nie da się nie zauważyć, że finalistka drugiej edycji "Top Model" sporo przytyła. Uczestniczka swoją obecną figurę tłumaczy zmianą stylu życia, a także kontuzją, która przytrafiła się jej pod koniec zeszłego roku. Zobacz: "Trochę mi przybyło ciało, bo skręciłam nogę"

Ostatnio w programie "Gwiazdomania" Bałon wyznała, że raczej już na stałe zrezygnuje z kariery modelki. Ania nie zamierza ponownie ekstremalnie chudnąć. Podoba się sobie, gdy ma bardziej kobiece kształty.

- Nie chciałabym znowu być chuda i mieć takiej sylwetki jak w "Top Model". Wystawały mi wtedy kości z każdej strony. Ja nie chciałabym już być modelką. Mówię szczerze. Mam taką sytuacje, że nie mogę wyjechać za granicę, a uważam, że tam to się opłaca, a w Polsce trudno się utrzymać z samego modelingu - wyznała celebrytka.


Bałon jednak nie zamierza zniknąć z mediów. Cały czas przymierza się do programu, w którym będzie odchudzać nie tylko siebie, ale i Polaków. Myślicie, że Anna podjęła słuszną decyzję rezygnując z kariery modelki. W końcu jurorzy "Top Model" widzieli w niej olbrzymi potencjał, który wraz z pełnymi kształtami zaczął zanikać...

Tak Anna Bałon wyglądała naście kilogramów temu:

Więcej na temat Anna Bałon Top Model
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11