Anja Rubik opowiedziała o przyjaźni z Mary Komasą
ONS

Anja Rubik wycofuje się z modelingu? Ma już nowy plan na życie!

Anja Rubik opowiedziała o przyjaźni z Mary Komasą
ONS

Czy Anja Rubik zrezygnuje z modelingu? Ten rok jest przełomowym w życiu topmodelki. Ostatnio Anja zaangażowała się mocno w działalność na rzecz różnych inicjatyw społecznych. Odnalazła też w sobie nowe powołanie - interesuje się trendami w sztuce współczesnej i zaprzyjaźnia z artystami. Poznaje ich podczas podróży po całym świecie, jak ostatnio w Chinach czy na Kubie. Czy to znaczy, że wkrótce zrezygnuje z pokazów?

 

Anja Rubik rezygnuje z modelingu?

Ambicje Anji sięgają dalej niż do końca wybiegu dla modelek - mówi "Party" znajoma topmodelki.

Anja Rubik wróciła właśnie z festiwalu IST w Stambule, gdzie aktywnie uczestniczyła w jego organizacji i przeprowadziła panel dyskusyjny z rzeźbiarzem i artystą video Mirosławem Bałką. Kilka dni wcześniej Rubik przyjęła posadę doradcy Brooklyn Museum w Nowym Jorku. W zeszłym roku z kolei była aktywnym kuratorem wystaw i spotkań na Art&Fashion Festival w poznańskim Starym Browarze. Topmodelka zaprzyjaźniła się ostatnio z cenionym w nowojorskim środowisku aktorem i założycielem stowarzyszenia sztuk wizualnych Warisem Ahluwalią. Wspólnie przyszli na Creative Time Spring Gala w Nowym Jorku.

Tak, Anja poświęca teraz dużo czasu przedsięwzięciom artystycznym - potwierdza w rozmowie z "Party" jej agentka Lucyna Szymańska.

Anję widać coraz częściej dziś na wystawach i festiwalach sztuki niż na... wybiegu dla modelek. Jako dziecko Rubik malowała i nawet myślała o studiowaniu na akademii sztuk pięknych. Teraz nie maluje, ale interesuje się sztuką, nowymi trendami i zaprzyjaźnia z ważnymi artystami. Ostatnio zagrała też w teledysku Mary Komasy. Czyżby to jej plan B na życie po zakończeniu kariery w modelingu?

 

ZOBACZ: WPADKA? Anja Rubik pokazała swoje bardzo szczupłe nogi w przezroczystych spodniach... z FOLII? Odsłoniły wszystko...

 

Anja wystąpiła w teledysku Mary Komasy, a ostatnio spotkały się na Festiwalu Off Camera w Krakowie

Anja Rubik i Mary Komasa na festiwalu filmowym Off Camera
ONS

Czy Anja dla sztuki rezygnuje z pokazów mody?

Anja Rubik w czarnej bluzie i spodniach z folii
EastNews

Z pewnością jej fani nie będą zadowoleni, gdy rezygnuje z pokazów i sesji

Anja Rubik w czarnej sukience

 

 

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22