Met Gala to jedna z najważniejszych imprez roku w amerykańskim show-biznesie. Za każdym razem przyciąga największe gwiazdy - Madonnę, Beyonce, Miley Cyrus czy naszą Anję Rubik. Wydarzenie organizuje Anna Wintour - najbardziej bezkompromisowa i szanowana redaktor naczelna w Ameryce. Z jej opinią liczy się każda szanująca się gwiazda marząca o wielkiej karierze. To ona wylansowała niezliczoną ilość projektantów, fotografów czy modelek.

Reklama

W świątecznej "Gali" Anja Rubik zdradziła jaka Anna jest prywatnie. Czy rzeczywiście na co dzień można się jej bać?

- Z Anną Wintour mam specyficzną relację. Rzeczywiście na początku była do mnie uprzedzona, ale dziś wiem, że ma dla mnie dużo szacunku i bardzo mnie lubi. Śledzi to, co robię, ma wszystkie wydania mojego "25 Magazine". A ja przyjaźnię się z jej prawą ręką Markiem Holgate''em. Chociaż muszę przyznać, że na to, żeby zaskarbić sobie jej sympatię musiałam długo poczekać.

Jedną z najgłośniejszych kreacji Met Gali w 2012 roku była odsłaniająca bardzo dużo biała sukienka Anji. Okazuje się, że przed przyjściem na imprezę, wcześniej musiała zaakceptować ją sama Wintour.

- Jak się już jest zaproszonym na Met Galę, czyli największe wydarzenie modowe na świecie, organizowane przez "Vogue''a" i Annę Wintour, to ona przydziela projektanta, z którym masz przyjść i który szyje ci sukienkę.

Co ciekawe, Anna Wintour poza akceptowaniem kreacji, przydziela również... projektantów.

- Anna musi zaakceptować każdy projekt kreacji, a nawet osobę towarzyszącą, z którą przychodzisz. Wtedy, kiedy założyłam sukienkę od Anthony''ego, mogłam sobie wybrać projektanta. I zadzwoniłam do niego, ale wcześniej musiała pójść pośba do "Vogue" o akceptację, czy może być ten projektant. Musiałam zmienić kolor kreacji. Nie mogła być czarna, więc zdecydowałam się na biel. Zrobiliśmy kilka projektów, jeden zaakceptowałam.

Przypomnijmy kreację Anji, która wywróciła do góry nogami świat mody.

Zobacz także

Reklama

Takie kreacje Anna Wintour wybrała gwiazdom na tegoroczną Met Galę:

Reklama
Reklama
Reklama