Anja Rubik w Cannes Anja Rubik gościem na festiwalu Pol'and'Rock Anja Rubik gościem na festiwalu Pol'and'Rock Anja Rubik na premierze filmu "Zimna wojna" Anja Rubik w Cannes
Anja Rubik w Cannes
East News
Brawo!
1/5
Anja Rubik w Cannes
East News

 

Do niezręcznej sytuacji doszło podczas spotkania z Anją Rubik na festiwalu Pol'AndRock 2018 w Akademii Sztuk Przepięknych. Kiedy polska top modelka opowiadała o swojej akcji "sexedepl", która ma na celu popularyzację edukacji seksualnej, np. w szkołach, jeden z widzów zapytał się gwiazdy, czy skoro rozbiera się w reklamach, jest w stanie i teraz pokazać wszystkim piersi. Pytanie pana Andrzeja z Warszawy nie wyprowadziło jej z równowagi. Zobaczcie, jak na nie zareagowała.

 

Zobacz: Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik #sexedpl: "Czasami robimy rzeczy trochę bez sensu..." Żałuje?

 

2/5
Anja Rubik gościem na festiwalu Pol'and'Rock

 

Dla Anji Rubik temat edukacji seksualnej jest bardzo istotny. Modelka dostrzega problem w tym, że w szkołach tak mało mówi się o antykoncepcji, aborcji czy pierwszym razie. Na rynku ukazała się również książka modelki: "rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie". W momencie zadawania pytań przez publiczność, jeden z uczestników spotkania wziął jednak na tapetę temat nagości. I zapytał się wprost Anji:

Dzień dobry, tutaj Andrzej z Warszawy. Mam takie pytanie, bo pani pracuje jako modelka i nie ma pani oporów z pokazywaniem ciała. Czy dałaby pani radę pokazać piersi dla wszystkich woodstockowiczów tutaj zgromadzonych?

Jak odpowiedziała na jego seksistowską zaczepkę?

 

Zobacz: "Nie wiem, czy to jest szalone, ale zbieram śmieci na ulicach"! Anja Rubik w niezwykłym wywiadzie dla magazynu "Party"

3/5
Anja Rubik gościem na festiwalu Pol'and'Rock

 

Anja Rubik nie dała się zbić z tropu. Na pytanie odpowiedziała bardzo rzeczowo:

Ja zawsze decyduję, kiedy się rozebrać, a kiedy nie i to jest moja decyzja. I dla kogo, i dla jakiego projektu. Jeżeli wierzę, że ten projekt ma jakiś artystyczny cel, współpracuję z fotografem, któremu ufam (...) to wtedy się decyduję na to. To nie jest tak, że ktoś mnie poprosi i ja się zacznę rozbierać, pokażę tobie cycki, że tak powiem. To jest bardzo duża różnica - podkreśliła Anja Rubik. 

Rubik zebrała brawa od publiczności, a pan Andrzej powinien spalić się ze wstydu.

 

Zobacz: Anja Rubik ostro o słowach Martyny Wojciechowskiej na temat plastiku!

4/5
Anja Rubik na premierze filmu "Zimna wojna"
ONS

 

Kupicie książkę Anji Rubik? 

 

5/5
Anja Rubik w Cannes
East News
Więcej na temat Anja Rubik