Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anja Rubik w czarnej sukience
Newsy

Anja Rubik atakuje Andrzeja Dudę: "To, co zrobił prezydent, to jest totalny zamach na wolność!"

Anja Rubik atakuje Andrzeja Dudę: "To, co zrobił prezydent, to jest totalny zamach na wolność!"

Anja Rubik krytykuje obecną władzę w Polsce! Modelka od czasu wyborów nigdy nie kryła swojego niezadowolenia i głośno wyrażała swoje zdanie. Kiedy pojawił się pomysł rządu na zaostrzenie ustawy o prawie antyaborcyjnym, Anja Rubik dodała poruszający wpis na Facebooku zachęcający kobiety do marszów i demonstracji swojego niezadowolenia. Gwiazda światowych wybiegów  nie może już patrzeć na to, co dzieje się w Polsce, dlatego udzieliła obszernego wywiadu w "Newsweeku", w którym dzieli się swoimi przemyśleniami. A nie są one najlepsze i prezydent Andrzej Duda na pewno nie będzie zadowolony:

Obecna władza w tak krótkim czasie zdołała popsuć tak wiele spraw, że ręce opadają. Nie zgadzam się na ograniczanie praw człowieka, praw kobiet i wolności. Gdy czytam, że prezydent podpisał ustawę antyterrorystyczną, to zapala mi się w głowie czerwona lampka. Przecież to jest totalny zamach na wolność - wyznała w rozmowie.

W rozmowie nie zabrakło też tematu uchodźców, do którego Anja Rubik się odniosła:

Francuzi po zamachach w Paryżu potrafili zrozumieć, że uchodźca nie znaczy terrorysta, a Polacy dali sobie wmówić, że imigranci przynoszą pasożyty. To, jak o emigrantach mówią prezes partii rządzącej albo pani premier, wprawiło mnie w zdumienie. W tak homogenicznym kraju jak Polska, pozbawionym różnorodności, szczególnie łatwo rozkręcić spiralę lęków wobec innego.

Gwiazda nie ukrywa również, że zaangażowanie w politykę negatywnie wpłynęło na jej karierę, ale ona nie przejmuje się tym aż tak jak możnaby przypuszczać:

Najpierw pojawił się hejt, potem straciłam istotny w moim biznesie following na różnych platformach internetowych. Znajomi zaczęli pytać, dlaczego ryzykuję swoją karierę. Ja nie rozumiem problemu, zabieram głos w sprawach, które są dla mnie niesamowicie istotne i nie mogę patrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość wyłącznie przez pryzmat mojego konta w banku - dodała.

Zgadzacie się z Anją Rubik?

 

Zobacz: Hejt na Anję Rubik za poparcie KOD-u! Na jej profilu aż huczy! "TVN Ci mózg wyprał"​

 

Anja Rubik krytykuje obecną władzę

Anja Rubik na gali fundacji Vogue

Andrzej Duda nie będzie zadowolony z takiej oceny swojej pracy

Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
George W. Bush uśmiecha się i tańczy na uroczystości pogrzebowej
East News
Newsy
Skandaliczne zachowanie Busha! Były prezydent USA tańczył na pogrzebie! WIDEO + ZDJĘCIA
Skandaliczne zachowanie Busha! Były prezydent USA tańczył na pogrzebie! WIDEO + ZDJĘCIA
Anja Rubik przytyła?
EastNews
Newsy
Anja Rubik przybrała na wadze?! Zobaczcie jej najnowsze ZDJĘCIA w bikini!
Anja Rubik przybrała na wadze?! Zobaczcie jej najnowsze ZDJĘCIA w bikini!

Nareszcie wygląda zdrowo!

Agata Duda w szarej garsonce
Newsy
Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?
Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?

Andrzej Duda broni Agaty Dudy na Twitterze! Od kilkunastu dni w Polsce głośno jest o ustawie antyaborcyjnej, nad którą podobno trwają prace w Sejmie. W miniony weekend w całej Polsce odbyły się liczne strajki kobiet i mężczyzn, którzy nie zgadzają się z zakazem aborcji nawet w skrajnych przypadkach. Problem ten poruszył też bardzo zagranicę, a akcje wspierają też m.in. Anja Rubik czy Milla Jovovich. Kobiety postulują o to, aby głos w tej sprawie zabrała w końcu pierwsza dama, która w czasie kampanii deklarowała, że będzie wspierała kobiety w walce o ich prawa. Teraz jednak kompletnie tego nie pokazuje. W mediach pojawiły się już słowa krytyki na temat jej postawy. Głos zabrała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która porównała Agatę Dudę do lalki Barbie. Słów krytyki nie szczędziła również Dorota Wellman, która nie daje przyzwolenia na takie zachowanie pierwszej damy i uważa, że w jej obowiązku jest wypowiedzieć się w kwestii, która poruszyła tak wiele kobiet. Niestety do tej pory społeczeństwo nie doczekało się reakcji ze strony żony Andrzeja Dudy . Głos jednak zabrał sam prezydent. W piątek późnym wieczorem dodał wpis na Twitterze, w którym dosadnie poinformował, że Agata Duda ma prawo przemilczeć te kwestie: Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli i ma do tego PRAWO. Zgadzacie się z prezydentem?   Zobacz:  A jednak... Agata Duda nie odpowie na list posłanek w sprawie całkowitego zakazu aborcji​   Andrzej Duda broni Agaty Dudy w sprawie braku odpowiedzi na informację o ustawie antyaborcyjnej Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli i ma do tego PRAWO. https://t.co/nYPNyeYXCx — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 8 kwietnia 2016 Czy Agata Duda powinna zabrać głos w tej głośnej sprawie?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner