Właśnie dotarła do nas radosna nowina! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Na świecie pojawiła się druga pociecha Anity i Adriana. Córeczka małżeństwa przyszła na świat 7. lipca o 9:21.

Reklama

Córeczko ‼️ Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami❤️
⏰9:21
????07.07.2020 - napisała na Instagramie szczęśliwa mama.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie drugie dziecko!

Para poznała się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian są ze sobą bardzo szczęśliwi, a swoim optymizmem zarazili setki tysięcy fanów, którzy obserwują ich na Instagramie. 17 marca 2020 roku małżeństwo świętowało swoją drugą rocznicę ślubu. Wtedy też Anita i Adrian postanowili podzielić się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka.

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! - napisała wówczas Anita na Instagramie.

Zobacz także: Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

Oczywiście pod postem Anity, w którym poinformowała o narodzinach maleństwa pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów! Co ciekawe ich pierwsze dziecko urodziło się 06.06, córeczka 07.07, a Anita przyszła na świat 12.12! Zauważyli to również internauci.

- Niesamowite - Jerzyk 6.06, a córeczka 7.07 jak Babcia... ❤️ Gratulacje, cudna rodzinka! ????

- Gratuluję ????????????zdrowia dużo dla Was ????

- Anita 12.12, a jej mama 07.07 tak jak okruszek ????

- Trafiliście z datami dla synka i córki idealnie

- Nie wierze, u Was ciągle podwójne daty! ???? Gratulacje! - piszą internauci.

Małżeństwo ma już synka Jerzyka, a teraz powitało na świecie uroczą córeczkę. Oczywiście serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom. Zobaczcie jak wygląda ich pociecha!

Zobacz także

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie córeczkę!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama